Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Keresztények! Utálok élni, de...

Keresztények! Utálok élni, de nem akarok meghalni?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Hívö református keresztény családból származom. Már én is megtértem. Minden nap olvasok Bibliát, imádkozom, rendszeresen járok templomba.

Viszont utálom magam.

Kb 1-1,5 éve kezdödött.

Nem szeretném kifejteni, hogyan.

Nyaron minden jo volt.

Fél éve elköltöztünk.Új suli, baratok, tanarok, uj varos.

Ujra rossz lett minden.

Egyre rosszabb.

Egyfolytaban szomoru vagyok, sirok, felek.

Egyre tobbet gondolok arra, mivan, ha meghalnak a szuleim? Mit csinalok majd egyedul?

Gondolkoztam mar ongyilkossagon. Nem akarom atelni majd a szuleim halalat. De nem merem megolni magam. Nem akarok nekik fajdalmat okozni.

Vagdosom magam 2 eve...

Mit csinaljak?

Koszonom, hogy leirhattam...



2016. febr. 6. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem kérj orvosi segítséget.

Keress fel egy pszichológust.

2016. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A kérdésed törölve lesz, itt nem lehet öngy. emlegetni. És jogosan!


Fordulj orvoshoz, védőnőhöz, nem normális a viselkedésed.

2016. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Első és legfontosabb szabadulj meg az olyan értelmetlen demagóg dolgoktól mint a vallás például. :D
2016. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 A vallas nem ertelmetlen.
2016. febr. 6. 19:18
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
Akkor pedig keresd a megoldást abban. Sokan megtalálták már. Kár, hogy Jézus nem tanított olyan elmebeteg dolgokról, mint önmagunk vagdosása. Jó, hogy egyéb dolgod nincs. Szüleid helyében már rég összevertelek volna, ha ilyet meglátnék.
2016. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

"Már én is megtértem"


Ha megtértél volna, akkor lenne célja az életednek, és nem vagdosnád magad.


Én nem hiszek semmilyen vallásban, még sincsenek mentális problémáim. Szóval ismét azt tanácsolom, keress egy pszichológust, mert szükséged lenne rá!

2016. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%
Akkor miért nem segít rajtad a vallás? Mert ha Isten létezik is valahol, akkor is nagy ívben szarik az emberekre. :D
2016. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2%

De, a vallás értelmetlen.

Annak való, aki maga képtelen megérteni a világot. Leszoktat a gondolkodásról, mert kész - és persze hamis - válaszokat ad.

2016. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont utálom magam."

Ezek szerint istennek rossz az ízlése? Mert ő szeret téged...

2016. febr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Keresztényként is megtörténhet, hogy depressziós leszel, vagy elbizonytalanodsz, főleg ilyen érzékeny helyzetben, hogy elköltöztetek. Valahogy érdemes lenne megtalálni az okát annak, hogy miért félsz, és valahogy megszabadulni az aggodalmaktól. Érdemes lehet akár szakembert is felkeresni vele. Így látatlanban nem sokat tudok mondani, de ha gondolod, írj nyugodtan. 19/L, szintén református, és van a hátam mögött pár mentális betegség.

2016. febr. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!