Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erettsegin panikrohamom volt....

Erettsegin panikrohamom volt. Holnap is mennem kéne, de nagyon félek hogy megint előjön - es emiatt elő is fog. Valami tanacs esetleg?

Figyelt kérdés
Tomegben sajnos elo szokott jonni mostanaban, pl.sorban állásnál vagy ilyesmi. :( A tegnapi érettségi elott bevettem egy 0.5ös rivotrilnak a felét, de semmit nem hasznalt. Nagyon félek hogy holnap is rosszul leszek, azon gondolkoztam hogy el sem megyek.(egyebkent emelt erettsegi es nem nagyon tanultam ra, szerintem amugy sem sikerulne jol)
2016. máj. 12. 05:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el és próbáld meg semmit nem veszítesz,sőt csak nyerhetsz! Ne légy ilyen.:)
2016. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szegényke. Átérzem a helyzeted. De ez még csak írásbeli lesz, nem? Az nem olyan gáz.
2016. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azt esetleg meg tudod tenni, hogy elmész gyorsan még ma az orvoshoz, vagy az ügyeletre és kérsz valami nyugtatót, amit bevehetsz az esemény előtt.
2016. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az esemény előtt fél órával boríts magadba egy feles rumot.
2016. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!