Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 25 éves lány vagyok és januárb...

Cuki0303 kérdése:

25 éves lány vagyok és januárban volt egy pánikrohamom ami kb 2 hétig, most megint előjött! Szeintetek ez most megint csak egy átmeneti állapot? Volt már ilyen valakivel akinek csak időközönként jött elő?

Figyelt kérdés
Most elkeztdtem szedni Magne B6-ot iszok stresszoldó teà meg orbàncfű teàt is àllitolag ezek jók a pànikbetegségre

2015. okt. 19. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Brandenburg neuró vitamint ha megtudod venni magadnak, akkor az fog segíteni. Elég drága, de jó. Van olcsóbb készítmény B-MAX néven. Ebben viszont nincs meg minden hatóanyag. Sportolj valamit napi szinten!
2015. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 homo ludensz ***** válasza:
Akkor lehetne érdemben válaszolni ha utána gondolnál hogy mi váltotta ki januárban és most mikor előjött. Amennyiben ez behatárolható akkor nem kerülni kell a kiváltó helyzetet hanem minél előbb kezelni. Addig is fogyaszd az általad leírt készítményeket mert a bennük való bizalom,hit mentálisan ellenállóbbá tesz. Az okot viszont meg kell keresni.
2015. okt. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utànna néztem a Brandenburg neuro nevű tabblettànak,és csak jókat irnak róla,ma reggel meg is vettem és màr el is kezdtem szedni!Remélem,hogy nekem is segíteni fog!Köszönöm
2015. okt. 20. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:
A tünetmentesség elérhető teával, tablettával, a gyógyuláshoz valószínűleg mélylélektani terápia (KIP, ego-state, regresszió, Bradshow, stb.) szükséges, a pánikrohamok eredete miatt.
2015. okt. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legelső után a 2. még viszonylag soká jön. Utána viszont már nem igen hiszi el az ember, hogy "védve" van, így rövidülnek az időközök.
2015. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!