Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hiszem, pánikrohamom...

Azt hiszem, pánikrohamom volt, vagy ideg összeroppanás, nem tudom pontosan. Hova tudok fordulni ilyenkor segítségért? Tudom, hogy pszichológushoz, de, ha valamilyen "intézetbe" megyek, ott ugye nem nyugtatóznak be? Gyógyszert nem szeretnék.

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy segítségre lenne szükségem,csak még nem bírok szólni a szüleimnek.Nem akarom,hogy megijedjenek,már így is aggódnak értem.Az iskola miatt jön ki leginkább,illetve még ezer dolog miatt,persze.Szerintetek ne menjek be most akkor egy darabig?Mert érzem,hogy az nem tesz jót most nekem.
2015. márc. 5. 19:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Hülye megfogalmazás ez az intézet.Kórházra ,vagy hasonlókra gondoltam.
2015. márc. 5. 19:09
 2/14 anonim ***** válasza:
A pszichológus soha nem gyógyszerez!
2015. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm,hogy írtál!Azt tudom,csak azt érzem,hogy nagyon sürgősen,környezetváltozásra lenne szükségem,és nem tudom,hová lehet ilyenkor,hirtelen fordulni...
2015. márc. 5. 19:19
 4/14 anonim ***** válasza:
Mik a tüneteid?
2015. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hú..hát az jó hosszú! :) Olyan érdekes,egyébként,de néha már magam is megfejtem a dolgokat ,és úgy érzem,hogy nincs is szükségem pszichológusra ,mert idő közben,a sajátom lettem. Ha tényleg érdekel(de tényleg nagyon hosszú)akkor szívesen leírom privátban.
2015. márc. 5. 19:38
 6/14 anonim ***** válasza:
Az 1. pánikroham után még nem kell fordulni sehova. A 2. után már meggondolandó.
2015. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Fel van fújva ez az egész. Nekem is vannak pánikrohamaim. Szörnyű, borzalmas, a szorongás is. Majd kifordulok magamból, és ezt a pszichiáterem előtt. Ő ugye borzalmaskodott és keményebb drogokat írt fel (gyógyszer), de én ennek ellenére nem gondolom hogy komoly a dolog, vagyis nem akarom annak gondolni, mert ezt nagyrészt pszichésen meg lehet szüntetni cselekedetekkel, egyéb dolgokkal. Pl. nekem ezeket a tüneteket az ő jelenléte is gerjeszti. Nem azt mondom hogy nem kellhet gyógyszer, de az ilyen akut dolgokat felturbózni, és azt mondani, hogy "úristen mekkora a baj" szerintem hülyeség. Lehet hogy rossz, kellemetlen, de akkor is csak pszichés okokkal meg lehet magyarázni az egészet.
2015. márc. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, akkor további jó szenvedést.

Ne zavarjon, hogy aki (megfelelő) gyógyszert szed, annak meg egyáltalán nincs pánikrohama, sőt szorongása is minimális, vagy semmi.

De hát vannak mazochisták.

2015. márc. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Orvoshoz fordulj sürgősen. Vagy csak mondd el az ofőnek, vagy a kedvenc tanárodnak.
2015. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 8. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!