Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás ellen van gyógyszer...

Szorongás ellen van gyógyszer vagy valami gyógymód? Gyógyszer alatt olyant értek, ami nem szedál le. (xanax pl kilőve)

Figyelt kérdés
Sajnos depressziós vagyok meg pánikbeteg, ezzel "nem is lenne baj", csak ez a rohadt szorongás ne lenne, ami a semmiből előjön és olyankor, amolyan "kalitkába" kerülök, ahonnan se ki se be. Ez ellen mit lehet tenni?

2016. máj. 12. 21:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nem erős gyógyszer a xanax félékhez képest, nem is hizlal.
2016. szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem a Rilex bevált, hatott is és nem is ütött ki. Ritkán veszem be, csak amikor szükségét érzem, így beszéltük meg az orvosommal. Viszont amikor még Frontint szedtem, akkor egész nap kómás voltam, de valami rettenetesen. Mindenkinek más a jó.

Vény nélküli készítmények is léteznek, természetes növényi alapúak, mint pl. a Valeriana Teva, vagy a citomfű, orbáncfű tea. Meg kell azonban jegyeznem, hogy ha tényleg depressziós és pánikbeteg vagy, akkor ezek már nem biztos, hogy hatásosak lesznek.

Orvoshoz menj, az a biztos.

2016. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Van tea keverék. Gyógyszertárban lehet venni, kifejezetten szorongasra,depressziora van. Van benne citromfű is, amit akar külön is ihatsz/szedhetsz mert sokmindenre jó, különösen a keringesre,agyi tevékenysegekre. Ezenkívül természetközeli dolgok segíthetnek meg. Csomó gyógynövény van amik jók. Fürdősók. Egyszer kétszer nem árt ha tespedsz a kádban es lenyugszol valami olyan illattal ami tetszik. Simogass kutyát-macskát mert a bundás puha dolgok alapból endorfint termelnek az agyban. Ilyesmik. Először nem is értem miert nyugtatokat meg antidepresszansokat írnak fel az orvosok. Vagyis de értem, mert mindenki azonnali hatást var. :S 24/L
2016. okt. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem a Brintellix vált be. Van, hogy az embernek nem megy gxógyszer nélkül.
2016. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A Rilex ugyanúgy függőséget okoz mint a Xanax, mert az is benzodiazepin hatóanyagú. Egyébként nagyon lehet érezni, hogy melyik válsszoló élt már át hasonlókat és melyik nem.
2016. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a Rilex is függőséget okoz, ezért nem szedem rendszeresen, hogy nehogy rászokjak. Hálistennek már nincs is nagyon szükségem rá.
2016. nov. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia kedves Kérdező! Kb 4-5éve én is pánikbeteg voltam.A háziorvosom Magnerot tablettát javasolt.És hála istennek jobban lettem! De nagyrésze rajtam múlt,akarnom kellett.
2016. nov. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!