Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kapnak olyan nehezen...

Miért kapnak olyan nehezen segítséget a pedofilok a gyógyuláshoz?

Figyelt kérdés
Gyűlöletbeszédből sok van, de bátorításból kevés. Pedig mindenkinek jobb lenne, ha fordítva lenne.

2016. máj. 13. 10:38
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Azért, mert az egészségügyi dolgozók is csak emberek és ők se tudnak egyszerűbben túllépni az előítéleteiken, mint mások. De biztos meg pehet találni azt, aki legalább azt értékeli, hogy felismerve a problémát segítséget kér valaki.
2016. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
0%

Mert a libsi agymosott banda akarja lenyomni mindenki torkan, hogy ez normalis.

[link]

2016. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:

Mert a nemi orientáció nem gyógyítható, ahogy a homoszexualitás sem, így a pedofília sem.

Abban kapnak segítséget, hogy nyomják el a vágyaikat, és fel tudják dolgozni, hogy nem élhetik ki.

Másrészt a pedofília bűncselekmény, teljesen érthető okokból. Ha a kezelés sikertelen, akkor az orvos is felelősnek érzi magát, amiért hagyta megtörténni, illetve nem tudta megakadályozni, hogy a betege bántalmazzon egy gyereket.


Kicsit off, de talán nem olyan rossz megoldás, hogy kisgyerek alkatú, élethű szexbabákat is lehet már kapni (egy lakás áráért...), és azon kiélhetik a vágyaik, bűncselekmény megvalósítása nélkül.


Amúgy én nem tudom, mit tennék, ha rájönnék, hogy pedofil vagyok, nincs kizárva, hogy nem tudnék vele megbirkózni, és inkább végeznék magammal, mint hogy egy gyereket bántsak.

2016. máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
17%

Az elottem levonek uzenem, hogy libsi-tudomany ide-vagy oda, NINCS HOMO VAGY PEDO GEN.



Tehat ez nem vele szuletett.

2016. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Egy szexuális erőszak áldozatához sem mennek oda,hogy: Szia, szeretnék segíteni,nem te vagy a hibás és segítek feldolgozni. Tudod mi a reláció rá? Ez nem is volt erőszak, a tettes nem is tett ilyet... Ja vagy mégis,akkor biztosan te voltál a hibás. Az emberek többsége szerint az áldozat a hibas(??wrf???). Abba senki sem gondol bele,hogy az esetek többsége a legkiszolgáltatottakkal történik meg és nem egy részeg csajjal s buliban.


Összegezve: Valami miatt az országon belül nem támogatják a hasonló segítségre szorultakat. Akár legyen egy erőszak túlélője, pedofil,aki gyógyulni szeretne vagy más pszichés betegeket,mint pl. skizofrén,bipoláris. Miért zárták be a Lipótot? Miért szeretnék,hogy egyre több mentálisan beteg ember legyen? Tudom,hogy van néhány segítő szervezet,de azzal is tisztában vagyok milyen kapacitással rendelkeznek és valóban mennyit tudnak segíteni.:( Ez pedig nagyon szomorú. Az,hogy ez egy szándékosan kiépített terv az emberek ellen,hogy ne kapjunk mentálisan segítséget azt nem tudom. Lehet,hogy csak egyszerűen "fentről" nem érzékelik a gazdag politikusok mennyi beteg ember várna segítségre.


Ha van pénzed pszichológushoz kéne ezzel menned,ha rólad van szó. Egy értelmes pszichológus fel fogja fogni,hogy ez egy komoly probléma és segítséget kérsz. Én ajánlom,hogy hívd fel őket,hogy ilyen estet vállalnak-e. Van olyan,amit ők sem vállalnak,de kellő keresgetéssel lehet találni olyat,aki tud empatikus lenni és segítő.

2016. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 4-es hozzászólásával. Ez egy bonyolult lelki állapot,erős lelki sérülés is állhat mögötte vagy bármilyen más olyan probléma,ami szerintem megoldható.

Pszichopatákat is kezelhetnek orvosok terápiásan. Akkor pedofiloknak miért ne tudnánk segíteni?

2016. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

2-es, de tényleg nem szükségszerű, hogy szörnyeteg legyen. Nem te vagy véletlenül "agymosott"?


Épp ez az: valószínűleg a félelemkeltés miatt kevesebben fordulnak orvoshoz.

2016. máj. 13. 11:06
 8/45 A kérdező kommentje:

Már az is nehézségekbe ütközik egy pedofilnak, ha csak beszélni akar valakivel a témáról. Jó, mehet a darkwebre, a többi pedofilhoz, de az nem biztos, hogy üdvös...


Kevés pszichológus foglalkozik velük és drágán. Államilag fizetett pszichoterapeuta nincs.

2016. máj. 13. 11:11
 9/45 anonim ***** válasza:
41%

Szoval, kedves kerdezo, ha nem eroszakolok halalra 8 es 13 eves lanyokat, akkor "agymosott" vagyok?


Ezeknek az elmebetegeknek segitseg kell mielott elkezdenek gyerekeket rabolni. Lengyelorszagban kemiai kasztralas van. Az mukodik. Az USA-ban simogatas es szinte mindegyik megy vissza a sittre. Csak amig kinn vannak eroszakolja a kolykoket...


[link]

2016. máj. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Melegek agyában eltéréseket fedeztek fel. Ezt hova teszed, 4-es?


Ha nincs is homó vagy pedó gén, hajlamosító gének lehetnek.

2016. máj. 13. 11:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!