Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kapnak olyan nehezen...

Miért kapnak olyan nehezen segítséget a pedofilok a gyógyuláshoz?

Figyelt kérdés
Gyűlöletbeszédből sok van, de bátorításból kevés. Pedig mindenkinek jobb lenne, ha fordítva lenne.

2016. máj. 13. 10:38
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

Meg akik hatnak rá?


Na ez most elég erős. Persze hatnak rád. De RAJTAD múlik,hogy mit teszel. Más nem szólhat bele,ha gyógyulni akarsz. Ne legyél gyáva,menj segítséget kérni. De ezt többször nem írom le.



Az én rákbeteg anyukámtól egyszer visszautasították a kezelést. Tudod mit tett? Kiállt magáért. Senki sem támogatta a kórházban rákosan. Egy haldokló képes küzdeni.


Megfontolandó? Remélem azért ennél komolyabb indíttatást érzel.

2016. máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
56%
Hihetetlen, milyen sötét emberek vannak itt. Valaki segítséget kérne, pont azért, mert nem akar bántani senkit, nem szeretné, ha esetleg odáig fajulna a mentális problémája, de ezek a barmok felhúznák az első fára. Igazából ez még önmagában érdektelen lenne, mert ez is csak egy vélemény, a probléma csak az, hogy abszolút kontraproduktív, ugye erről szól a kérdés, hogy emiatt a gyökér hozzáállás miatt nem fordulnak senkihez segítségért a pedofilok, tehát pont emiatt olyanok is eljutnak a bűnelkövetésig, akiket meg lehetne még állítani ezen az úton.
2016. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Nem csak rólam van szó, én elég erős vagyok. De nem mindenki az.


A te anyukád kiáll magáért, más meg elveszítheti a reményt. Ezért nem mindegy, mit csinál vagy mond a társadalom "egészséges" része.

2016. máj. 13. 12:23
 34/45 A kérdező kommentje:

Na, végre valaki pontosan érti. Köszi, 32-es!


Még valami: azt hiszitek, a pedofília felnőtt korban tör rá az emberre? Nem, sok esetben már kamaszkorban kezdődik.


Egy tini úgy nő fel, hogy azt hallja, hogy ő a társadalom söpredéke.

2016. máj. 13. 12:26
 35/45 A kérdező kommentje:
A vágyakat részben kiölő gyógyszer szedése már elég komoly indíttatás? Igyekszik az ember, de sok dologgal kell összeegyeztetni. Munka, család, minden.
2016. máj. 13. 12:31
 36/45 anonim válasza:
"Talan cak nem felsz, hogy nyilvántartasba vesznek? " Mi a szarért vennék nyilvántartásba ha egyszer nem követett el semmit? Nem azt mondta hogy erőszaktevő hanem hogy pedofil hajlamai vannak. Egy homoszexuális vagy egy hetero ember is lehet ugyan úgy erőszaktevő mint egy pedofil. a pedofiloknál sem mind erőszakol gyerekeket. sőt valószínűleg a kisebbik része. a többiről meg nem is tudsz.... az egy más kérdés hogy a vágyak ilyesfajta elfojtása mennyire hat ki a pszichére, de szerintem csak akarat kérdése. az emberi akarat sokmindenre képes. nézd meg a papokat vagy a budhista szerzeteseket...
2016. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
A vágyakat kiölő gyógyszerek nem minősülnek terápiának. A lelki gondokat nem gyógyszerekkel fogod megoldani. Szerintem ezt te is tudod,kár ragozni.
2016. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Nem is azt mondtam, hanem hogy jelzi a komoly indíttatást.


De ha valaki szerint ez nem elég komoly, akkor próbálja ki...

2016. máj. 13. 17:04
 39/45 anonim ***** válasza:
Kérdező! Írtam neked privátot, ma vissza is írtál, de törölve lett a profilod. Ha esetleg felnézel ide akkor írj megint.
2016. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Meg a gyakorikerdesek is biztonsagosabb hely lett, hogy toroltek a profiljat.
2016. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!