Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi másfél szem frontint...

Napi másfél szem frontint szedek, másfél éve! Hogy tudnék leszokni?

Figyelt kérdés
anno orvos irta fel nekem mert végelett egy ötéves kapcsolatomnak és is könyebb volt elviselni a helyzetet azota szedem és nembirok rola leszokni probáltam mar teákat minden fajtát ,de volt hogy két napig nemszedtem és szédültem meg izzadtam nagyon volt h munkahelyen napi polot kellett cserélnem mert ugy megizzadtam a honom alatt !:-(van már hogy egyre több kell h eltudjak aludni este 0,25 ösöm van .volt h 3 mat vettem be estére na attol elaludtam .háziorvos irja fel átmegyek és felirja nemkérdezi mért s hogy. régen 100 darabos elégvolt 3 honapig mostmeg kb másfél honap és megint iratnom kell !hogy lehet leszokni rola ?
2016. máj. 13. 11:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Eleinte nem gondoltam,hogy a gyógyszer hiányától vagyok rosszul. Minden másra gondoltam,de erre nem. Aztán rájöttem,hogy ez okozza. Akkor meg már csak azért sem akartam ezt elfogadni,ezért húztam hónapokig,de én voltam a gyengébb. Erről az akciómról nem tudott a pszichiáter,akihez jártam. Aztán elmentem hozzá,mondtam neki,hogy szeretném megpróbálni gyógyszer nélkül,és ő segített,hogy csökkentsem az adagokat,hogy ne legyen gond. Nekem 6 év után kellett a fél év.
2016. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10 évesen Zoloftot szedtél ??
2016. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen
2016. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!