Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Düh lekezelése, gyorsan,...

Düh lekezelése, gyorsan, helyben. Megoldás?

Figyelt kérdés
Gimis vagyok,a nap igen nagy részében fáradt.Ha fáradt vagyok nem megy ez a dühkezelés dolog,de mivel nem akarok semmi maradandót,csak elfojtom de ez nem egészséges.Van hogy a suli,szülők,más emberek(barátok,család) miatt,de van hogy a játék (LoL) egyszerűen felidegesít,de nagyon.Otthon csapdosni,papírt tépdesni nem szeretek mert akkor csak felhívom a figyelmet.Valami megoldás helyben,és gyorsan? Ilyeneket mint "számolj el 10-ig,lélegezz,fókuszálj,meditálj" nem igazán szeretem mert csak jobban felidegesít.Előre is köszönöm!

2016. máj. 10. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne idegesítsd fel magad a LoL-en, ennyit tudok mondani. Full felesleges.


Amúgy ez egy abszolút személyes dolog, mindenkinek máshogy megy. Én személy szerint mindig nyugodt természetű voltam, és ha nagy ritkán valami kegyetlenül fel is húzott, akkor sem éreztem arra késztetést, hogy bármiben is kárt tegyek. A gimi utolsó éve elég stresszes volt, akkoriban ha nagyon fel ment a pumpa, akkor csak leültem gitározni egyet. Nem agresszívan húrokat tépkedve, hanem csak úgy rendesen. Egyszerűen megnyugtat. Az egyetemi vizsgaidőszak nehéz napjaiban futni járok, azzal is elég jól le tudok higgadni.


Ha neked az ilyen passzív dolgok nem mennek, akkor szerezz valami puhát, és strapabírót, amit ütlegelhetsz, ha nem bírod máshogy levezetni. Vagy csinálj meg hatvan fekvőtámaszt. Dühösen garantáltan többet tudsz majd megcsinálni, mint nyugodtan. :P

2016. máj. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,ez a fekvő támasz dolog tényleg be jöhet,sőt...tényleg köszi: )

2016. máj. 11. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!