Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Véleményeket, tanácsokat szeretnék kérni. 24 éves fiú vagyok, szorongásos problémákkal. Az utóbbi hetekben elég borzasztó dolgokon mentem át (külföldön kórházba kerültem, és csak hivatalos segitséggel tudtam hazajönni.) Mióta itthon vagyok, az a panaszom, hogy miután kijöttem pl egy hivatalos helyről, nem tettem -e kárt egy ott dolgozóban (pl nem löktem -e meg?) az orvosom azt mondja hogy ez kényszergondolat, mert nekem nincs olyan betegségem hogy ne tudnék magamról , meg ha ilyen megtörtént volna, arról már tudnék, és akkor nem tudtam volna olyan nyugodtan eljönni onnan. De mégis, nagyon szenvedek ettől, szégyellem ezt nem akarom hogy bárki bolondnak nézzen hiszen én nem tennék kárt senkiben. Éppen ezért szégyellem ezt a problémát. De nagyon jól esne ha kapnék véleményeket tanácsokat hogy mit tehetnék ez ellen. Köszönöm!

2016. máj. 15. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus segítségét kellene kérned. Ha nem teszed, pszichiátria és gyógyszeres kezelés lehet a vége, amit nagyon jó lenne elkerülni, mert onnantól csak lefelé van.
2016. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos szedek gyógyszereket és járok pszichiáterhez is.
2016. máj. 16. 08:08
 3/3 Manócska1 ***** válasza:
sajnos nekem is hasonló problémám van,kényszergondolatok. nekem mondta a pszichiáter hogy ne szégyelljen meg ne legyen bűntudatom miatta. mert nem tehetek róla. de engem is nagyon zavar,meg tudlak érteni. sajnos tenni nem igazán lehet ez ellen. te beszéltél már róla a dokidnak?ha nem említsd meg neki. kaptál ECT kezelést? ha gondolod,írj privát üzenetet. hátha tudunk segíteni egymásnak. fel a fejjel.
2016. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!