Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék a stressz ellen?

Mit tehetnék a stressz ellen?

Figyelt kérdés
Már elég rég óta stresszes az életem. Eddig csak hetente 2-3x szoktam idegeskedni kisebb dolgokon, de már mostanában minden nap jelen van az életemben az hogy idegeskedem feleslegessen és beképzelek olyan betegségeket is amik nincsenek jelen. Elég rosszul érzem már így magam :( A barátom is sokszor mondja nekem h ne idegeskedjek feleslegessen mert csak a saját magam egészségét károsítom, és talán már a kapcsolatunkra is rá megy ez az egész. A hangulatom is mindiig szomorú és kedvetlen..segítsetek nekem kérlek :( m it tehetnék ez ellen?? :(

2016. márc. 16. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hmm tavaly énis ilyen voltam nekem az segített hogy bárhol voltam mindig úgy képzeltem el mintha otthon lennék vagy zenéthallgattam régi szép emlékekre gondoltam nevettem nem érdekel már semmi túl rövid az élet ki kell êlvezni minden apró örömeit próbálj meg megnyugodni számolj magadba 10 ig és ne idegeskedj mindig van más lehetőség barátoddal menjetek el moziba stb ahol jól érzitek magatokat és szerintem vissza kéne szerezni az önbizalmadat mert ez is kiválthatja a streszt ..
2016. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszii :)
2016. márc. 17. 18:23
 3/3 anonim ***** válasza:
2016. márc. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!