Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem figyelnek. Már évek...

Úgy érzem figyelnek. Már évek óta megvan, de mostanában nagyon zavar. Mit tegyek? 19/lány

Figyelt kérdés
Mindig, nappal, éjjel, akár egyedül vagyok akár nem. Ha tetszik egy fiú akkor ő, vagy más személy, akire felnézek stb. figyel. Nem paranoina, mert nincs félelemérzetem. Egyszerűen úgy érzem hogy ez korlátoz, tudom hogy az agyam szüleménye, de sosem tudok így "egyedül" lenni. Tud valaki valamilyen módszert hogy lehet ettől megszabadulni? Nagyon hálás lennék. Poénkodók kíméljenek.

2016. máj. 19. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus segítségét kérd!
2016. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajna erre nincs házi módszer, orvost kellene felkeresned, ő majd megmondja, hogy pszichiáterhez, vagy pszichológushoz kell-e menned.
2016. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az már fél siker, ha tudod, hogy ez csupán az agyad szüleménye. Persze ez nyilván két szélsőséges ok miatt lehet. Az egyik, hogy nagyon különlegesnek érzed magad, akire figyelni kell. Ebben az esetben nézz önmagadba és rájössz, nem vagy különleges. A másik az, hogy fel akarod hívni magadra valamivel a figyelmet, de mivel ezt a valóságban semmiféle különleges, mások által is értékelhető teljesítményeddel nem teszed, ezért magadban játszod le az egészet.
2016. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó. És ha különleges?
2016. máj. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Üldözési mánia. :) Nem kell félned hozzá.
2016. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!