Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Többször személyiség zavart...

Többször személyiség zavart gyanitunk barátom egyik lány ismerősömnél, érdekel h jól látjuk e helyzetet, de viszont nem beteges részünkről az e féle kiváncsiság?

Figyelt kérdés

2016. jan. 18. 14:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Utána olvastunk és kb.50 szempontból 40 rá is igaz volt. Lehet nem kellene belemélyülni a dolgokba, de kiváncsiságból az iskolai Pszichológus kérésünkre utána néz ő is, persze neki is név nélkül beszélünk a dolgokról, távol álljon tőlünk h az életét befolyásoljuk evvel, csak kiváncsiak vagyunk a tetteinek az okaira.4 hónapig próbálkoztam a lánynál, és 4 éve osztály társak is vagyunk, tudok sok intim dolgot róla. Kivel mikor hogy hol. Szeretem ha igazam van, de most örülnék ha nem lenne az. Egy aranyos lányról van szó, akiből ki se nézné az ember hogy miket művel bulikba srácokkal, épp ezért olvastam utána és kicsit aggaszt hogy túl sok pontban egyezett rá minden. Szerintetek mi tévők legyünk, olyan furának érzem ezt az egész szitut, nem olyan hétköznapi r****c ügynek tűnik ami mellett el tudnék menni?! :/
2016. jan. 18. 14:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha lesz diplomad arrol, akkor jelents ki barkirol, hogy ilyen vagy olyan. Lehet, hogy nem is ismeritek annyira, mint amennyire hiszitek. Attol mert valaki valamilyennek mutatja magat bizonyos esetekben, attol meg nem klinikai eset. Lehet, hogy csak megakar felelni a kornyezetenek es azert viselkedik ugy ahogy es kozben meg teljesen mas szemelyiseg.
2016. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bár még mai értékrendünk mellett is könnyen r.i.bancnak címkézzük a pasizásban kevésbé diszkrét és szemérmes csajokat, lássuk be, hogy ez, főleg nagyvárosi környezetben már egyre kevésbé fura.

Ahogy az ő viselkedését felesleges túlcímkézni, úgy a tietekét sem. Egyik sem elegáns, de semmi esetre sem beteges.

2016. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mivel nincs diplomám ezért nem jelentettem ki, és ezért is érdekel a téma, hogy tudjak kicsit többet, és ott a fontos szó h LEHET !
2016. jan. 18. 19:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Elhiheti ha 4 éven át kb 9 hónapot egy közösségbe töltöttünk, egy hétből 5 napot, és azon kivüli életéről is mesélt sokat, szerintem ez már nevezhető annak hogy ismerjük a személyt.
2016. jan. 18. 20:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Túl összetett dolog, hogy önök megértsék, túl sok történés van minden mögött, ami miatt ez van, eléggé jártas vagyok a könnyű vérű lányok közt ( ne értsenek félre tényleg nem dicsekvésként szánom ), meg tudom különböztetni őket, ezért is szúrt szemet ő.Talán mindenkinek az lesz a legjobb ha nem foglalkozok a dologgal.
2016. jan. 18. 20:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. De leginkább a paciensnek lesz jobb, ha egy tudálékos osztálytárs nem túr bele az életébe.
2016. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!