Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez tényleg kudarc, lenne...

Ez tényleg kudarc, lenne kedvetek ezek után élni?

Figyelt kérdés

2015 október: összeveszés a rokonokkal úgy, hogy utána örök életre kirekesztett vagy, és szóba se állnak veled azóta se.

2015 november: Nem jött össze a munkahely, fel kellett mondani egy hét után.

2015 december: Költözni szeretnél, már jelentkeztél is egy munkára egy másik városban fel is vettek. Viszont nem sikerült januárra költözni, egyszerűen semmi sem jött össze. Vissza kellett mondani.

2016 március: a rokoni összejövetelen megpróbálsz békülni, hátha megbocsátanak aztán a szemedbe mondják, hogy soha nem bocsátanak meg, hogy felejtsd el őket.

2016 március-április: repülőjegyet veszel kapkodva hogy kiutazz a tesódhoz másodjára. Utolsó pillanatban úgy döntesz hogy mégsem mész mert egyszerűen semmi sem jött össze. Meg még aznap megbántad, hogy repülőjegyet vettél. Csak fellángolás volt és kapkodtál.

2016 május: Megint szeretnél költözni, pont keresnek a munkahelyre ahová korábban is jelentkeztél mivel abban maradtatok, ha aktuális lesz, szólsz. Jelentkeztél és június 1-én kezdesz is. Ám de később kiderül, hogy akkor még nem tudsz költözni. Ismét vissza kellett mondani, tehát most ez sem jött össze.

Közeledik az esküvő napja, az unokatesódnak ahová persze te nem vagy meghívva, de a családod ott lesz. Tehát te nem leszel ott. El kell viselni a kirekesztést.


Szerintetek az itt felsoroltak mennyire kudarc? Ez már végig ilyen lesz? Semmi sem fog már sikerülni?



#szerencsétlenség #kudarc #pech #semmi sem jön össze
2016. máj. 21. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

TE figyelj, szerintem legközelebb ha kezdesz, olyan helyre menj, ahová be tudsz járni költözés nélkül.

Akik meg nem foglalkoznak Veled azokkal te se foglalkozz.

Amúgy meg máskor mondd azt, hogy kérsz egy kis haladékot még...szerintem lehet hogy adnának!!!

2016. máj. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Másodjára már kértem de nem adtak, tehány ennyi. Próbáltam itt is munkát keresni, de mindig csak a szar helyről hivtak vissza, nem akartam elvállalni mert nagyon sok olyan volt amiről szó sem volt a hirdetésben és rám akarták erőltetni hogy vállaljam el. Ez milyen hely lehet szerinted?

Meg azért akarok elköltözni hogy valami változás is történjen hátha jobb lesz és nem lesz több kudarc amik itt értek, meg már nem is szeretek itt lenni.

2016. máj. 21. 10:18
 3/12 anonim ***** válasza:

"Jelentkeztél és június 1-én kezdesz is. Ám de később kiderül, hogy akkor még nem tudsz költözni."


WTF? Mi az hogy nem tudsz? Mi az hogy később derül ki?

2016. máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert megváltoztak a dolgok, azért, meg a körülmények ami azt adta volna hogy költözzek, de mégsem sikerült
2016. máj. 21. 10:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi változott meg?
2016. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ajj most ez nem fontos, hanem az a lényeg h nem sikerült
2016. máj. 21. 10:39
 7/12 anonim ***** válasza:
DE FONTOS! AZ A LÉNYEG!
2016. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mert az a köcsög nőszemély nem költözött ki ahogy meg volt beszélve mert meghosszabbitotta az ott létét amit folyamatosan húz március óta. Undoritó
2016. máj. 21. 10:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem vettél ki egy másik szobát? Milyen városról van szó hogy nincs kiadó szoba?
2016. máj. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát biztos nem fogok albérletbe menni mikor ott a saját lakásunk vagy inkább házunk ami tele albérlővel és egyik sem akar elmenni hogy legalább egy szabad hely legyen ott. Megalázó lenne ha albérletbe kéne mennem
2016. máj. 21. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!