Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kezdtem el undorodni az...

Miért kezdtem el undorodni az éjjeli megnyugvástól, alvástól?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok aludni, régebben mindig úgy feküdtem le hogy egy kicsit képzelődtem és elaludtam, ma már olyan űres minden, meg kell magam erőltesem ha képzelni szeretnék, meg am is olyan mintha folyton járna az agyam nem tud kikapcsolni, olyasmi mint az inszomnia. Segítség, nagyon rossz így. :(((
2016. máj. 21. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne gondolj az alvásra! Ne gondolj arra hogy jaj nekem most el kell amjd aludnom de úgyse fog menni. Tereld el valahogy a figyelmed, fáraszd ki magad, persze ne egy súlyzós edzéssel hogy mindened fájjon. Egyszer hallottam egy történetet egy nőről aki több napon keresztül nem tudott aludni. Az orvosa azt mondta neki, akkor ne aludjon hanem takarítsa ki az egész házat, takarítson egész este. Azt hiszem a 2. éjjel már elaludt takarítás közben, mert elfelejtkezett róla, hogy ő nem tud aludni. :) Szóval akár ezt a takarítást is kipróbálhatod. Meg a lényeg hogy addig ne menj az ágyba amíg nem vagy álmos, úgyse tudsz úgy aludni, csak kínzod magad.

Meg még annyi hogy lehet az is segíteni ha fekvés előtt egy lapra leírnád a dolgokat amik bántanak, vagy amik aznap történtek, tehát amin amúgy este gondolkoznál, így kicsit kiüríted az agyad.

Szép álmokat!

2016. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!