Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nem szeretem a kutyákat,...

Ha nem szeretem a kutyákat, állatokat és a gyerekeket sem, rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
N
2016. máj. 22. 19:40
 1/10 anonim válasza:
58%
Nem. Gondolom unod már a sok túlértékelt kutyás, cicás, meg egyéb állatkás képet, amint a Facebook-on osztanak meg, és nem szeretnél gyereket, mert te így gondolod, ettől még nem vagy rossz ember..
2016. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Maskor is kitettek hasonló kérdést,ott halàlra szidalmazták emiatt ill amiatt hogy én nem vagyok abortusz ellenes.
2016. máj. 22. 19:45
 3/10 A kérdező kommentje:
Marmint kitettem*
2016. máj. 22. 19:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Van valaki vagy valami ami fontos neked? Számomra furcsa az ilyen gondolkodás, végül is nem kell szeretni mindent, de ezért még nem kellene interneten hirdetni ☺
2016. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Vannak dolgok amiket szeretek...alkotàs,művészetek.

Ez nem gondolkodás hanem érzés sajnos

2016. máj. 22. 20:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia, nem vagy attól rossz ember, csak lelkileg kicsit fejletlenebb. Biztos van oka annak, hogy életednek ebben a szakaszában nem fontosak ezek a dolgok. Ember típusokkal, hogy állsz? Azok közt van olyan amelyiket szereted? Az N az a lányt jelöli? Korod? Ez amúgy csak érdekelne nincs jelentősége.
2016. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De azért miért vagyok fejletlen hogy rossz érzésekkel tölt el a terhesség gondolata és a terhes nők làtvànya?


Ember típusok...hàt az olyan zavar aki egoista,túl magabiztos..túl kényes...amugy nem vagyok kibékülve a nőiességemmel...túl sok rossz dolog ért férfiaktól,megalàztak lelkileg.sokszor azt súlykoltàk belém hogy nem vagyok elég,se külleme,se személyisége.Nagyon sokszor.És a legutobbi volt a legrosszabb...

2016. máj. 22. 20:16
 8/10 A kérdező kommentje:

Ja,azt kerdezted h akiket szeretek.

Hat akik empatikusak,nem szólnak le,nema negativat eemelik ki bennem...de pasik kozul ilyen nem volt egysem

2016. máj. 22. 20:18
 9/10 A kérdező kommentje:
29 leszek jovohet utan
2016. máj. 22. 20:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább az a rossz ami történt veled kérdező....
2021. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!