Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már közületek valaki...

Volt már közületek valaki gyermekpszichiátrián?

Figyelt kérdés

Milyen volt, miket tapasztaltatok ott? Milyen foglalkozások voltak? Hogyan telt ott egy nap?

Regényt írok, ahhoz lenne szükségem minél részletesebb beszámolókra.



2016. máj. 24. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el Böszörményi Gyulától a Kucót. Személyes élményekből írta. (Ő nem pszichiátriai betegként volt a gyermekotthonban, hanem mozgássérültként.)
2016. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Voltam bent egy hetet a gyermekemmel. Nem mindegy, milyen korú gyerek és hogy milyen céllal van bent (kivizsgálás, gyógyszerbeállítás). Amúgy kb. olyan, mint egy tábor, jó buli.
2016. máj. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: Nem szociális otthonra gondoltam, hanem kórházra, gyermekpszichiátriai osztályra. Azért köszönöm a válaszod, a könyvnek pedig utána fogok nézni.


#2: Elsősorban tinédzserkorúak érdekelnének, depresszió/vagdosás/öngyilkossági kísérlet miatt. Ha Te bent voltál a gyerekeddel, akkor, gondolom, ő még kisgyerek volt.


Várom a további válaszokat, akár privátban is.

2016. máj. 27. 23:18
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Én holnap megyek bentfekvőnek pszichiátriára, minimum két hétig bulímia/szorongás miatt. 16 éves lány vagyok. Ha gondolod, majd mesélhetek róla, milyen volt.
2016. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én voltam 14 éves koromban 10 évvel ezelőtt. Amennyire emlékszem rajzolgatni is kellett ott, kényszerbetegséget állapitottak meg ott és tpvább küldtek vizsgálatokra de oda már nem vittek el.

A suliban verekedtem és viselkedészavaros voltam azért küldtek el. Bocsi de többre nem nagyon emlékszem.

Ez ambulancia volt nem bent fekvős.

2016. jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!