Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudok tenni? Normalis,...

Mit tudok tenni? Normalis, hogy ennyire kiakaszt?

Figyelt kérdés
Kb marcius kozepe ota renovaljuk a szobamat. Hetkoznap egyetemen vagyok mas varosban, de hetvegere hazajovok. Viszont teljesen kiakaszt, hogy a nappaliban kellene aludjak, de nem talalom a helyemet, hallok valamit zummogni, de nem tudom honnan, ha atmegyek egy masik szobaba, ott a huto kapcsol folyamatosan... maskor is volt, hogy pok vagy barmi miatt nem tudtam aludni, mivel irtozok az ilyen kis allatkaktol, de nem aggaszt ki ennyire. Szinte minden hetvegem azzal telik, hogy reggel 5-6ig fenn vagyok, nem tudok aludni. A siras kornyekez.
2016. máj. 28. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar minden, akkor ne aludj otthon, amíg kész nem lesz. Csak látogatóba menj haza.
2016. máj. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne menj olyan gyakran haza. Vagy segíts a renoválásban és hamarabb végeztek.
2016. máj. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!