Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy a hallucinálást...

Normális, hogy a hallucinálástól félek?

Figyelt kérdés

Ez az egész akkor kezdődött, mikor 10 éves korom végén láttam a Nem fogadott hívás című filmet, amibe elég sokat hallucináltak a szereplők, a haláluk előtt. Azóta nagyon félek, hogy én is hallucinálni fogok, nem mertem a lakásban egyedül lenni, mindentől megijedtem, és ez tönkretette a 11-12 éveimet. (11 éves korom elején elköltöztünk onnét.) Most már 13 múltam, sikerült kicsit legyőzni a félelmemet, de most újra rám jött a remegés,a hányinger és szédülés. Mit tegyek, hogy ne legyen félelmem? Egyébként sok mindentől félek: zárt helyek, "gyanús" idegen emberek, ízeltlábúak...

13/L



2016. máj. 29. 08:34
 1/1 Harnos18 válasza:
Kisebb koromban en is féltem es ugyanezeket megtapasztaltam a te korodban(most 16vagyok).A félelmeidet csak ugy tudod legyőzni ha szembenézél veluk es ráébreszted magadat hogy amitől eddig féltél egy semmiség.
2016. máj. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!