Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Diszgráfiát illetve diszkalkul...

Diszgráfiát illetve diszkalkuliát kivel diagnosztizáltathatok magamon? Sima pszichiáter diagnosztizál?

Figyelt kérdés
Kellene felmentéshez főiskolára Gábor Dénesre. Ezekben szenvedek de nincs papírom róluk ://

2016. jún. 7. 18:51
 1/5 A kérdező kommentje:
20/F
2016. jún. 7. 19:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezzel a logopédus foglalkozik.
2016. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedagógiai szakszolgálatnál / régebben: nevelési tanácsadónak hívták / tesztekkel mérik fel, ez alapján adnak róla véleményt. Ez a hivatalos, csak ezt fogadják el.
2016. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jaa értem és felnőttkorban?
2016. jún. 8. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
felnőtteknél is ugyan ott ahol a gyerekeknél, csak úgy tudom most már fizetni kell érte. Csak akkor nem ha van már róla papírod és újabb igazolás kell, talán akkor nem kérnek pénzt, ezt nem tudom. Nekem diszlexiám van és annak idelyén még így ment a nevelési tanácsadóban csinálta egy pszichológus a vizsgálatot, teszteket kellett kitölteni, olvasni, értelmezni szöveget majd kérdésekre válaszolni és akkor adtak ki papírt róla. Pár év múlva még amikor bizonyítványommal igazoltam, hogy felmentet vltam angolból és kellene újra felmentés mert nem jutok el így az érettségig újra csináltak velem vizsgálatot és adták ki a papírt rá. Szóval lehet most is így van, csak akkor nem kellett fizetnek 21 évesen érte.
2016. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!