Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok indokolatlanul...

Ensam skog kérdése:

Miért vagyok indokolatlanul ideges?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja rendszeresen előfordul, hogy folyamatosan ideges leszek. Nem történik semmi olyan ami ezt kiválthatná. Ilyenkor még inkább nem szeretek emberek között lenni és inkább bezárkózom a szobámba mert nem szeretnék senkit megbántani és alacsony lesz az inger küszöböm. Mindemellett sokszor rám tör a magány de ugyanakkor képtelen vagyok ismerkedni és többnyire túl jól érzem magam teljesen egyedül. A feszültséget úgy próbálom levezetni, hogy mindennap edzek amíg a testem bírja illetve van, hogy "könnyítek" magamon de utána rosszabbul érzem magam. Valaki volt már hasonló szituációban? 26/F

2016. jún. 7. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megnézem.
2016. jún. 7. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Az idegesség azt is jelezheti, hogy nem bízol eléggé magadban, a környezetedben és a jövődben. Ha szeretnél jobban belemenni és megbeszélni valakivel, nyugodtan írj. :) (Metafizikai tréner vagyok(leszek szombattól, mert akkor vizsgázom): stressz terapeuta, önismeret-önbizalom fejlesztő tréner)
2016. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!