Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszerbetegség vagy a...

Cocojambo888 kérdése:

Kényszerbetegség vagy a depresszió által érkező risz gondolatok?

Figyelt kérdés

4 napja szereltem a kisfiam kocsiját és nem volt csavarhúzó és késsel szereltem és negatív gondolat jött hogy elvágja a kés a fiam nyakát annyira megijedtem a gondolattól hogy kihajítottam a kést azóta gyötör a bűntudat idegemben hányok sírok depis lettem elmentem a pszichiáterhez Rexetin 30mg;Frontin 0,25 irt fel.1 hónap mulva kell vissza menjek .Egyszerűen ől a bűntudat hogy ilyen jutott az eazembe nem akarok agresszív kényszer beteg lenni főleg nem skizofrén,remélem hatni fog a gyógyszer,nem tudom azt elképzelni hogy bántsam azt akit a legjobban szeretek amióta e történt velem jehova filmeket nézek hogy isten segítsen.



Mielőtt valaki azt mondaná hogy elmebeteg vagyok közlöm vele hogy ha az volnék nem lenne bűntudatom.

Csak azért kérdeztem mert ideg össsze omlás fele tartok,és ki akar verni a fejemből ezeket a gondolatokat és újra normális életet szeretnék élni.

Kérem aki ebben a cipőben jár írjon.

Amióta ez történ haladok hogy Jehova hívő legyek hogy segítsen.


2016. jún. 9. 18:53
 1/2 anonim válasza:

Szia! Volt nekem is problémám. Jártam pszichiáternél, írt fel gyógyszert. Be is szedtem. Jó volt mert nem voltak "fura" gondolatok. DE!!! Azt tudnod kell, hogy a gyógyszer csak ideig óráig lesz jó. Fejben kell helyretenni a dolgokat!!! Én is ezt tettem. És ma itt vagyok és jól vagyok 😊. Beszélgess sokat a szeretteiddel!!! Segíteni fognak! A fiad tudja mi járt a fejedben akkor?

A Jehovákat felejtsd el!!! Légyszi!

2016. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jehova Tanúi filmjei segítenek, mert megnyugtat. Az említett dolog nem fog megtörténni, amire gondoltál.

De persze a gyógyszeres kezelés segít, kevésbé gyötrelmes úgy.

Agyjáték, ha kényszer gondolataid vannak más területen is, pl nem tudod eldönteni 2 napszemüvegből melyiket vedd meg, azért is erőltesd rá magad az egyikre. Próbálj megnyugodni, pl imádkozz, az segít :)

2016. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!