Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió és furcsa érzések?...

Depresszió és furcsa érzések? Vagy mi van már velem?

Figyelt kérdés
16/f vagyok és akkor kezdődött amikor középiskolába mentem már nyolcadikban hosszú barátságok értek véget és kiközösitet lettem középiskolába is ez ment b'sztatak egy ideig aztán pár hónap után megoldódott a dolog de mégis rosszul vagyok alig birok kikelni az ágyból vagy a székből.Néha rám tör az idegesség vagy az öngyilkos gondolatok és már volt hogy elég közel voltam hogy meg tegyem.Nagyon sokat változik a hangulatom rendesen fáj az ébrenlét régen ezt aval próbálkoztam hogy fájdalmat okozok magamnak de nem akarok semmit sem rejtegetni ezért csak vedelek.5 hónapra abba hagytam a testépitést most nagy nehezen.Minden mozdulat fájdalmas szerintem csak akkor lenne teljes nyugalmam ha meghalnék de ezt egész életemben éreztem...Tiszta feleslegesen vagyok ezen a világon semmire nem vagyok jó még a testépitésben sem tűnök ki szar genetika miatt...Régen nagy vágyam volt hogy majd versenyezek de ez megszűnt ilyen szar genetikával amúgy se jutok messzire...De jó lenne aludni..

2016. jún. 14. 01:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Jó lenne egyedül megoldani
2016. jún. 14. 01:11
 2/3 A kérdező kommentje:
És még az is bajom hogy van néhány betegségem ami korlátozz dolgokban
2016. jún. 14. 05:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden második embernél ez van. Időszakos. Míg a boldogság állapota sem tartós, így a depresszív időszak sem az. Ilyen az élet, hullámzik minden. Kb 16-18 évesen éreztem először én is, most 20 év elteltével a helyzet ugyanaz. Mit tehetsz ellene? Próbálsz másra figyelni, találsz egy dolgot az életedben ami segít keresztülvinni mindenen, míg közben elfogadod hogy az életed véges, tehát az időd fogytán. Használd ki! És most nem arra gondolok amit ma ez alatt értenek hogy bulizz, igyál, meg a többi marhaság, hanem arra hogy olyan dologgal foglalkozz, ami neked igazán fontos, amivel valami nyomot hagysz ebben a világban, ami megmarad azután is hogy te már nem leszel.

Mégegyszer mondom! Az idő ketyeg!

2016. jún. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!