Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánstól erős...

Antidepresszánstól erős hányinger. SOS mit csináljak?

Figyelt kérdés
Scippa, napi 5 mg

2016. jún. 14. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van otthon kéznél, hányinger, hányás ellen gyógyszer akkor vegyél be egy szemet . Ha nincs akkor várj hátha kijön vagy megszűnik a hányinger, illetve hogyha van a hűtőben jeges víz, jégkocka, akkor igyál pár kortyot . Az antidepresszánst meg dobd a kukába vagy vidd vissza az orvosnak aki felírta amint jobban leszel .
2016. jún. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ma szedem 4 napja nagyon rossz de nem tudom haggyam e abba
2016. jún. 14. 08:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen hagyd abba, amitől ilyen sz.ul vagy az nem jó, nem is hat úgy ahogyan kellene, telítődni sem fogsz tudni vele bizonyos időn belül és a várt, kívánt hatás elmarad . Ez mellékhatás, valami mást kell felíratnod az orvossal .
2016. jún. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
már az első szem után éreztem, hogy hányingerem van, de ugye ott szerepel a mellékhatások között is meg ugye h felerősíti a pánikbetegség tüneteit is, azt hittem ez normális
2016. jún. 14. 08:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Mellékhatásoknál azt is írja a tájékoztató ha bármelyiket észleled hagyd abba és jelezd a kezelő orvosnak vagy menj kórházba . Hányinger hányinger de lehetne akár hallucináció is . Ha hangokat hallanál, hogy valaki beszél hozzád miközben nem akkor is visszamennél az orvoshoz nem ? Nahát ez pont ugyanolyan . Ír fel másikat, lehet csak pár összetevőre, vivőanyagra vagy allergiás és fogja tudni helyettesíteni egy pont ugyanilyen , hasonló hatóanyagúval .
2016. jún. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Legalabb 10 nap / 2 het kell, hogy bealljon, 4 nap meg semmi, tenyleg a rosszat hozza elobb ki :( en is igy voltam, vehetsz be gyogyszert a hanyingerre, en a korhazban B6 vitamin injekciot kaptam ra.

De azert mindenkepp jelezd a dokidnak, magadtol ne hagyd abba max lecsereli

2016. jún. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 homo ludensz ***** válasza:

Mondjuk én ezt a gyógyszer nem ismerem s így a hányingerről nincs tapasztalatom. Rivitril 0,5 mg.-ost szedek de sosem volt hányingerem. Antidepresszáns sok féle van de egy csoportnak azonos hatóanyaga van csak más a hordozóanyag és a név. Azt kellene kiszűrni hogy a hatóanyagtól vagy valamelyik hordozótól van hányingered.

Azt is érdemes tudni hogy nem eseti gyógyszer az antidepresszáns mint egy fejfájásra alkalomszerűen bevett tabletta. Napok sőt hetek telnek el mire a szervezet megtanulja (a fejedben) használni ott ahol szükség van rá.

2016. jún. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Nekem is szörnyen hányingerem volt tőle, semmit nem tudtam szinte enni, Mindentől undorodtam. De kb 2 hét után elmúlt. Kitartás jobb lesz, ha nem hánysz, szerintem szedd tovább. Várni kell sokat, amíg beáll.
2016. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne ajánljunk már ilyet másoknak ismeretlenül, hogy hirtelen hagyjanak abba egy gyógyszert, amit orvosi utasításra kezdtek el szedni...

Olvasd el a betegtájékoztatót, és ha van hányinger elleni gyógyszered azét is, győződj meg arról, hogy nem ütik egymást, nem ellenjavallt. Ha nem múlik el, hívd fel az orvost, kérdezd meg mit tegyél, maximum visszarendel vagy ajánlj valamit.

2016. jún. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!