Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Hogyan dolgozzam fel, hogy láttam a szüleimet szeretkezni?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar ez a dolog, sokszor előttem van amit láttam és nem tudom elfelejteni
2016. jún. 17. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hany eves vagy?

Mert nem tudom, mit kell ezen feldolgozni. Ha mar maszturbalni maszturbalsz, eleg erett vagy ahhoz, hogy megertsd, ez egy termeszetes dolog. En is meglattam oket 10 evesen, de semmifele torest nem.okozott bennem. Teljesen termeszetes dolog, hogy 2 felnott ember, akik hazasok, szeretlezzenek.

Orulj neki inkabb, hogy aktivak szexualisan, szeretik egymast. Mas azt kenytelen nezni, ahogy az apja veri az anyjat.

2016. jún. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia. Teljesen természetes az hogy a szüleid is szertkeznek. Képzeld azt, hogy mások is ezt csibálják. Próbáld meg így felfogni a dolgot, talán az segít.
2016. jún. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát bocs kedves előző válaszoló, de te akkor nyilván megtörhetetlen vagy. Én képzeld, anyámat a szeretőjével láttam szeretkezni, és úgy hatott ki rám, hogy pszichésen lebetegedtem, dührohamaim vannak, szorongásom és sorolhatnám.

Nem tudom, hogyan lehetne ezt feldolgozni. Ha szereted anyukádat, akkor könnyebb, de ha labilis vagy, és a kapcsolatotok sem valami jó, akkor lehet felejthetetlen trauma lesz számodra. Próbálj inkább szembenézni vele, vagy dolgozd fel úgy, mint egy kívülálló személy, mert más szemszögből tekintve különböző rálátásokkal rendelkezünk az adott dologra.

2016. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a különleges ember aki ezt fel tudja dolgozni..

Bezzeg mikor a tinikre véletlen rányitnak akkor jön a válasz, hogy: "most majd legalább megtanulja, hogy kopogni kell.." Stb.

Kb ugyan úgy kell ezt is kezelni. Vagy szerintetek a szülőknek tilos szeretkezni?

Ez esetben beszélgess el velük, hogy: "nem vagytok már kamaszok, ne csináljatok már ilyeneket! És amúgy is ez gusztustalan!" 😅

Ezután már csak várni kell amíg lesz pasid/csajod.

2016. jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen gyenge faj ez az ember . .

Egy természetes dologtól már haldokolnak . .

2016. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerinted téged a gólya hozott? Hát nem... a szex az élet velejárója. Legtermészetesebb dolog. Ha nem csinálnák vége egy kapcsolatnak. Most tényleg fel kéne dolgozni ezt bárhogy is? Egészségükre és pont. Amúgy látszik hogy nálatok ez tabu téma a családban mert normális edetben ezen senki sem akad fenn. Az intimitás a te életed része is lesz. Lehet kicsit jobban utána kéne járnod a témának
2016. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!