Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszio gyogyithato gyogysz...

Depresszio gyogyithato gyogyszer nelkul? Sot egyaltalan meg lehet ebbol gyogyulni?

Figyelt kérdés
En úgy érzem ez engem megol nem akarok menni sehova halalvagyam van nehezemre esik enni meg wc re menni is szinte alig vok ehes, kezeltek gyogyszerel de csak rosszabb lett tole ezert szepen elkezdtem fokozatosan csokkenteni magamnak AZ adagot meg ket het es vegleg leteszem na mindegy en ilyen hulye orvosokhoz tobbet biztos nem megyek, amiota kevesebbet szedek ebbol a carbol kicsit jobban lettem, na mindegy innen hogyan tovabb? Mer semmihez se ertek szval meg munkam sincs. Ongyilkossag lenne a legjobb AZT meg anyam miatt nem akarom hogy rossz legyen neki aki ir annak koszonom

2016. jún. 18. 12:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szedtem antidepresszánst és én is úgy tapasztaltam, hogy csak rontott az állapotomon, ezért az orvossal egyeztetve (!) leálltam vele. Terápia hozott helyre (pszichológussal, nem pszichiáterrel).
2016. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!