Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok Győrben jó, minőségi...

Tudtok Győrben jó, minőségi magán pszichológust? Ár nem számít.

Figyelt kérdés

Még sohasem jártam pszichológusnál, de az interneten mindig megoszló véleményeket olvasok. Vannak, akik az egekbe dícsérik és azt mondják, segítettek nekik kikászálódni a lelki gödrükből, de van, aki azt mondja, hogy végig kellett jérnia vagy 10 pszichológust, terapsitát mire megtalálta az igazit. Nos, tudom, hogy csak azért, mert egy-két embernek valaki nagyon bevált, nem jelenti azt, hogy feltétlen nekem is ő lesz az emberem, de mégis, többre megyek vele, ha előbb őt, őket keresem fel, mintha csak beírnám google-be, hogy "győr pszichológus" és csak úgy bumm bele kiválasztanék egyet.


Én egyébként 24 éves vagyok, és amiről, vagy ami miatt felkeresnék egy pszichológust azok igazándiból általános problémák, tehát nem is térnék ki a részletekre, de ha a válasz szempontjából ez fontos információ, akkor természetesen nagyon szívesen.



2016. jún. 19. 17:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Hát ezt elbasztam, mert Szombathelyen is jó lenne akár, nem csak győrben, na de most már mindegy =)
2016. jún. 19. 18:02
 2/2 anonim válasza:

Győrben van egy zseniális pszichoterapeuta, családállítás a fő területe de magánbeszélgetéseket is ugyanúgy rengeteget csinál. Én fél évig jártam hozzá és nagyon szerettem.


Weisz Ildikó, a telefonszáma: 70 5203620

az email címe: wildi@gcsaladallitas.cu.hu

2016. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!