Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen az a bad trip?

Milyen az a bad trip?

Figyelt kérdés
Drog fogyasztás után előfordulhat,igen tudom.De engem pontossan az érdekelne,hogy mit él át olyankor az ember?

2016. jún. 21. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekek, annyi drogos fórum van... ez nem az. Miért itt érdeklődtök rendszeresen?
2016. jún. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Az LSD-nél van, meg a többi hallucinogénnél.

Az, hogy olyankor ki mit él át, az teljesen személyfüggő.

https://www.youtube.com/watch?v=tw27TILfNEY

2016. jún. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
felfokozott idegállapot,a gondolataid furcsák,megértesz olyan összefüggéseket az életben amiket nem vettél észre,a természettel való egység érzése,halálközeli élmények stb.
2016. jún. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

https://www.youtube.com/watch?v=nWeejtyPb3Q

ez egy durva bad trip. Paranoia, dezorientáltság, halálfélelem, őrülettől való félelem..... csupa finomság.

2016. jún. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazából megfelelő mennyiségű marijuána/hasis után is jelentkezhetnek hallucinogén hatások, tehát nem csak lsd/varázsgomba stb alatt lehet bad triped.

Bad trip főként akkor fordulhat elő, ha bizonytalan vagy/szorongsz. Épp ezért a hallucinogének nem partidrogok, egy kényelmes közeg kell hozzá, ahol nyugodt vagy, és lehetőleg valaki felügyel. Vannak olyan gyakorlott "utazók" akik ezt a kényelmes közeget magukban is meg tudják teremteni, de még náluk is beüthet egy bad trip, mert erősen befolyásolhatóak a drog hatása alatt.

Kellemetlen vagy ijesztő hallucinációk, halálfélelem, pánik, paranoia.

2016. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a badtrip-et az ember túl nagy egója okozza. A hallucinogének lebontják az egódat amit éveken keresztül felépítettél a környezeted a szüleid az iskolád vagy a barátaid hatására és egy teljesen más, ösztönös tiszta és ősi tudatállapotba kerülsz.

Ez több embernél félelmet és pszichózist hoz elő amin nem is csodálkozok hiszen annyi minden zúdul rá hirtelen hogy nem tud megbirkózni vele a tudata. Én is már jártam így.

2016. jún. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem most hétfőn volt. Borzasztó! Elmesélem, de csak személyesen...
2016. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!