Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez bad trip lehetett?

Ez bad trip lehetett?

Figyelt kérdés

Egy slukkot szívtam bioból, és pár perc múlva kezdett el igazán lerombolni.

Azt hallottam, hogy mindenki velem kiabál, engem szapul, velem kötekszik, meg azt is beflesseltem, hogy kirabolnak. Amikor megláttam egy nagy németjuhászt (haveré volt), azt hittem, hogy drogkereső kutya, és rá se mertem nézni. Az egyik pasinál meg olyat flesseltem, hogy Svájcba akar kivinni melózni, és most azonnal kell indulnunk.

A villamoson mellettem egy srác meg elkezdett valami furcsa akcentussal a kollektív bűntudatról beszélni.

Komolyan mindenki engem oltogatott, és veszekedtek velem. Az út másik oldaláról hallottam úgy, mintha a fülembe kiabálnák. A jegyet, amit vettünk, azt meg úgy láttam, hogy a buszon egy pasi kivette a zsebemből, és ott lóbálja a kezében, miközben azt mondja, hogy "Óóó nézd, mit találtam. Talán másoknak jobban kéne vigyázni a cuccára." Akikkel voltam, tudták, hogyan hozzanak le róla, szóval nem tartott ez az egész félóránál tovább, vigyáztak rám.

De akkor is durva volt, persze így utólag vicces, de soha többet.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2015. ápr. 19. 02:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nem bad trip volt, mivel nem is trippeltél. Az ilyen bio, herbál cuccok nagyon erősen hatnak, ezért első alakolomkór valószínű a rossz élmény.

Én azt mondom, hogy több értelme lett volna rendes füvet szívni.

2015. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!