Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek kigyógyulni a depresszi...

Kezdek kigyógyulni a depresszióbol? 16/f

Figyelt kérdés
Súlyos depresszióbol jövök kifele már lassan 1 hónapja nem érzek fájdalmat legalábbis nagyon kicsire csökkent.Kezdek újra vissza térni a hobbimhoz újra szenvedélyt érzek (testépités) és már nincsenek öngyilkossági gondolataim.Elmúlt az állandó hangulat ingadozásom.Volt hogy 1 napig nem tudtam aludni de már alszok rendesen.Ez fél évig tartott és fokozatosan kezdtem jobban lenni.Akkor kezdtem jobban lenni amikor elkezdtem akár több napon át inni.Nem vagyok alkoholista de elég sokat megittam és volt ott más is. Teljes gyógyulás vagy még valamennyire benne lehetek?

2016. jún. 30. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Erre jó az oldal, mi? Veszekedni?


Mi volt az oka a depressziónak? Egy barátnő megoldást jelentene, nem lennél annyira egyedül. Én is így éreztem 16 évesen egyébként, még társkeresőre is feltettem magam, annyira magányos és depressziós voltam. Az alkoholt meg hanyagold, mert ahhoz fiatal vagy.

2016. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyan betegségeim vannak ami miatt nem tudok szerezni
2016. jún. 30. 15:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy emiatt a betegség miatt lettél depressziós? Milyen betegségről van szó? Szellemi vagy fizikai?
2016. jún. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
idegrendszeri azaz fej tikkelés nagyon ritkán a kezem meg a vállam is beszokott de azt kiváltja valami a fejet nem,voltam pszichiáterhez és a gyógyszerek nem használnak annyit mondanak az orvosok hogy majd kinövöm.Ha jól tudom szorongásos betegség miatt van ami már kiskorom óta megvan.Van még egy beszéd hibán vagy nehézségem vagy minek nevezzem ami 8.ba kezdődött most fogom 10.be menni.Van még egy elég fura dolog másodikos voltam amikor ültem ittam a joghurtom és egy gyerek megijesztet és félre nyeltem,utána nem sokra emlékszem csak hogy nem birtam nyelni és meg kellet érintenem a fejem hogy lemenjen ami a számba volt ezért is fura.Még úgy is le tudom nyelni ha hátra döntöm a fejem a székembe vagy fotelbe vagy valami.Már nagyobb kortyokat is le tudok nyelni mint akkor de még most sem tudok folyamatosan nyelni egy feles pohárnyi ital nem megy le egyből ezért is egyedül iszok a szobámban.Hogy igy tudok nyelni ezt még a barátaim sem tudják szerintem enni se nagyon láttak még.Van még egy szivritmus zavarom amiért peacemakerem van de a szivem olyan mint egy egészséges embernek ezt az orvosom mondta aki már 4 éves korom óta ismer 2x is műtöttek mert bizonyos év múlva ki kell cserélni legközelebb 18 éves koromba kellesz.
2016. jún. 30. 15:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Pacemakerhez gratulálok az orvosoknak, mert a szívritmuszavarodnak is valószínűleg ugyanúgy pszichés oka volt. A szorongást lehet oldani, csak pszichológussal fel kell deríteni a forrását (pl. regressziós hipnózissal, ha valami nagyon kis kori dolog, amit nem tudsz felidézni). És akkor a tikkelés is el tud múlni.
2016. jún. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4 évesen hogy lett volna pszichés oka? Folyton ájuldoztam meg rosszul voltam csak a sok kórházba töltött idő után kezdődtek a tikek meg hasonló rossz dolgok
2016. jún. 30. 15:42
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval nem a "jaj de fáj a szakitás mert csak ennyi problémám van az életbe és ez a világon a legnagyobb fájdalom" tipusú ember vagyok...
2016. jún. 30. 15:57
 8/10 anonim ***** válasza:
"4 évesen hogy lett volna pszichés oka?" - hogy ne lehetett volna? Nekem 2 évesen tévedésből eltávolították az orrmandulámat egy tikk miatt, amit az orvos nem ismert fel.
2016. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én akkor kezdtem tikkelni miután meg műtötték
2016. jún. 30. 17:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem elkezdtél kijönni belőle, de arra készülj fel hogy a teljes gyógyulásig még előfordulhat az, hogy néha kis időkre visszaesel, olyankor nagyon rossz de aztán elmúlik. Bár nem törvényszerű, hogy így lesz de nekem így volt. Néha-néha visszaestem pár napra, olyankor azt hittem vége az egész életemnek, de mondta a pszichológus hogy ez ilyenkor normális, és attól ugyanúgy jövök ki.


De amiket leírtál azok alapján nagyon jó úton haladsz. Az ivással nincs baj, egészségedre, de ne legyen rendszeres.

2016. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!