Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valamilyen rohamom volt? Mi...

Valamilyen rohamom volt? Mi volt ez?

Figyelt kérdés
Otthon vagyok. Egyszer csak felkelek a kanapéról, és elkapott a rosszullét. Nem fájt semmim, csak elkezdett verni nagyon a szívem, azonnal levert a víz, elzsibbadtak a végtagjaim, elkezdtem remegni, hányingerem lett, a szám kiszáradt, nehezen vettem levegőt és összerándult kicsit a testem. Borzalmas érzés volt, pár éve tapasztaltam ilyen többször is, de nem gondoltam akkor komolynak. De most nagyon megijedtem. Egy 15 perce történt, azóta úgy ahogy lenyugodtam, de még mindig remegek kicsit, és érzem, hogy nem oké minden. Mint ha belül fájna valami, lehet furának hangzik, de mintha "nehéz lenne a testem", olyan érzés. Mi volt ez? Mit gondoltok?
2016. jún. 30. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Pánikrohamra tippelek
2016. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pánikrohamod volt.
2016. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meleg van,te hirtelen felugrottál a nyugalmi helyzetedből,hirtelen leeshetett a vérnyomásod. Ettől pedig megijedtél.
2016. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!