Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erős szorongasra milyen veny...

Erős szorongasra milyen veny nelkul kaphato gyogyszereket ajanlanatok amitol tenylegesen elmulna a szorongasom?

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vény nélkül nem kapható ilyen gyógyszer.
2016. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Valerianat! Hátha... nem gyógyszer, gyógynövényes nyugtató.
2016. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erősre? Arra nem fog használni egyik vény nélküli sem.
2016. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a citromfűtea bevált és erősnek mondanám a szorongásomat. Bár itt az oldalon sokan írják, hogy hatástalan, de engem lenyugtat, ha placebo ha nem. Egy próbát megér. Van még az orbáncfű tea, amiről azt olvastam, hogy felér egy közepes erejű nyugtatóval, de még nem próbáltam. Először ezeket kipróbálhatnád

A Valeriana-t is sokan dicsérik, bár én azt még nem próbáltam mert leragadtam a citromfűteánál.


Így ezeket mondanám vény nélküli szorongásoldónak, de egyiknek sem garantált a hatása (de beválhatnak!)

Ha nem múlik el tőlük, akkor érdemes lenne rendes gyógyszert íratni, mert a szorongás borzasztó tud lenni.

2016. júl. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosi citromfű nem vált be és a valerina sem. Alvászavaromra a Melantonint szedek (talán az segíthet)
2016. júl. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha nagyon erős a szorongásod, akkor ne szégyellj segítséget kérni, mert van az a helyzet, amikor nem elég a gyógynövény és fejben eldönteni, hogy jobb lesz holnaptól. Ez nem szégyen!

Én is segítséget kértem és bátorság volt részemről, még úton vagyok a gyógyulás felé, de ha nem tettem volna meg, sosem tartanék a jó úton.

Csak arra figyelj, hogy mit érzel és neked mi a jó, de a segítség azért van, hogy vedd igénybe!

Ha gondolod írj nyugodtan, és hidd el van kiút!!

2016. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!