Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Legjobb barátom drogfüggő...

Legjobb barátom drogfüggő lett! Én vagyok a hibás?!

Figyelt kérdés
17 éves már nagyon régóta ismerem első osztálytól barátok vagyunk de most elég nehéz a helyzet mert rászokott a herbálra.Először a sima marihuána ment orrba szájba be vallom az nekem is 13 évesen szivtuk el az első füves cigit.Még 2 hónapal ezelőtt kitaláltam hogy próbáljuk ki a herbált én azóta nem használtam de ő egyre többet és többet kezdet használni és már 2 hónapja függő...Láttam hogy 1 év alatt valakit hogy le amortizált és aggódom hogy bele fog halni! Az én hibám?! Azt mondta hogy neki már a sima nem elég mert nem adja meg azt a jó érzést amit ez. Mit tudnék kezdeni?!
2016. júl. 6. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
miért lenne a te hibád? nem tudsz ezzel semmit kezdeni, ez ellen csak ő tudna tenni, ha akarna, de ezek szerint nem akar. én mondjuk azt se értem, hogy mit lehet élvezni abban a sz*r herbálban, nem hogy rá kattanni... :D hagyd a p*csába, nehogy téged is magával rántson, mert hidd el, hogy sok olyan embert ismerek, aki hasonlóképp rákapott különbözőféle szerekre, és már olyan szinten függenek tőle, hogy a saját barátaikat, rokonaikat, családtagjaikat b*sszák át, lopják meg, csak hogy vehessenek valami kis kábszert. Inkább kerüld el, te is jobban jársz, legalább nem kell végignézned ahogy elsüllyed a mocsárban.
2016. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

17 évesen valakit drogfüggőként leírni, és közölni az emberrel, aki élete nagyrészében barátja volt, hogy "hagyd a picsába".... empátia 5-ös :D


amúgy nem a te hibád, de segíteni úgy is lehet valakinek, hogy nem hagyod magad lerántani. Sajnálom, ha az egyesnek így sikerült megválogatni a barátait... biztos sokat látott... na mindegy


egyébként hogy alakult a dolog?

2021. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok, az elozonek reagálnék, gondolom nekem szól a személyeskedés. Egy időben mozogtam olyan körökben, ahol parti drogokat fogyasztottak. Volt aki kiszakadt belőle, és sajnos volt, aki nem. Sajnos elég példát láttam ahhoz, hogy azt mondhassam, sokszor az ilyeneken csak az segít ha lesüllyednek a legmélyebb szintre és önmaguktól eszmélnek rá a helyzet súlyosságára.

Neked amúgy hány drogfüggővel volt dolgod az életben? Hány drogfüggő "barátod" fenyegetett őrjöngve, hogy el töri kezed-lábad, ha nem adsz neki kölcsön pénzt? Hány drogfüggő barátodban kellett csalódnod újra és újra és újra és újra és újra? Én megjártam ezeket az utakat, te?

2021. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!