Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezelhető a szociális...

Hogyan kezelhető a szociális fóbia? Van rá valami gyógyszer?

Figyelt kérdés

Voltam már vele pszichológusnál, de sz@rt sem használt. Máról sem szólt az egész, mint hogy nézzek szembe azzal, milyen sz@r gyerekkorom volt. Oké, szembenéztem vele. Na és? Attól még semmi sem változott.

Nem fogok több pénzt pazarolni hozzá nem értő milfekre, akik azt hiszik, hogy csak panaszkodni járok hozzájuk. Elvégre arra itt van ez a honlap is, nem? ;) Na és persze ingyen van. :)


DE!

Komolyra fordítva a szót: nem találok megoldást! Egyszerűen képtelen vagyok az emberekkel, akárcsak két percigis kommunikálni. Vagy még jobb: 5 mondatot sem tudok váltani velük. Ha mégis nagy nehezen, akkor... borzalom!


2016. júl. 6. 11:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát erre úgyis csak a költözést tudnám javasolni vagy az attitűdváltást. Úgy hiszem, hogy semelyiket nem tartod kivitelezhető megoldásnak, különben már megvalósítottad volna. Az utóbbiban megint csak a pszichológus tudna segíteni, de hát ha nem bízol benne, akkor választások nélkül maradsz.

Max annyi jutott még eszembe, hogy keress csoportokat, ahol egy létező szerepet töltesz be és mindenképpen emberekkel kell kommunikálni, pl. önkéntesség során.

2016. júl. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem a költözés segített sokat.Ott tudtam változni sokat.Itt nem tudják,hogy gyerekkoromban félénk voltam,meg sokat bántottak suliban,meg a szüleim elnyomó neveléséről sem tudnak.Itt tudok erőt kisugározni jobban magamból.Itt nem is kutakodnak a magánéletemmel kapcsolatban.Valahogy az igazamért is jobban ki tudok állni.
2016. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!