Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns hatását...

Antidepresszáns hatását mikortól kell számítani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, hogy minimum 2-3 het mire lehet valamit is erezni. En 2 hetig csak felet szedtem, 11 napja egeszet, de nem vagyok jobban sot.. Mar azon gondolkozom, hogy lehet inkabb abba kellene hagynom.:/

2016. júl. 10. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez a "normális" hatás. Előbb jönnek a mellékhatások: rosszullét, hasmenés. Majd ezek megszűnnek, és már javulás várható. Ne türelmetlenkedj, és abba ne hagyd a szedését.
2016. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Abba ne hagyd!!! Ha már egyszer nekiálltál, csináld végig. Az első hetekben erősödhetnek a tünetek, ezen át kell menni. A 3.-4. héten leszel kb úgy, mint a gyógyszer szedése előtt, utána pedig már érezni fogod a hatását, de a teljes hatás 8-10 hét. Mégegyszer mondom, ne hagyd abba, ha nekiálltál! Türelem. Ha nagyon durván felerősödik vmi tünet, 1 xanaxot (0,25) bevehetsz. Ha nem akarsz, akkor valeriana 1-2 tabletta, max 3x egy nap.
2016. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!! Frontint kell szednem estere, de azt mar 6 hete szedem es attol is felek, hogy esetleg mar hozzaszokhattam...tulaggodom a dolgokat tudom:D
2016. júl. 10. 17:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, a túlaggódás sokunknak ismerős. Nem kell félni a frontintól, csak nem szabad hirtelen abbahagyni ha majd ott tart a dolog. Fokozatosan le lehet tenni. Addig pedig a rossz gondolatok helyett azt erősíteni hogy rendbe fogsz jönni!
2016. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Frontintól sem kell félni. Te orvosi javaslatra, orvosi felügyelettel szeded. Akár két évig se szoksz rá. Az antidepresszáns mellé, főleg az elején kimondottan jót tesz. Aztán majd az orvos javasolja az elhagyását. Hidd el, semmi gondot nem fog okozni.
2016. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat es a biztatast:))))
2016. júl. 10. 18:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyógyulj meg, de ne hagyj mindent a gyógyszerre. Magad is tegyél magadért. Járjál társaságba, sportolj, egyél rendesen. Törj ki abból, ami a bajodat okozta.
2016. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom, megteszek mindent ami tolem telik, de sajnos muszaj volt gyogyszert szednem mert a szorongastol mar enni, aludni se tudtam. Ami viszont nagyon idegesit, hogy par napja folyamatosan ugy erzem, mintha kicsit reszeg lennek...nagyon remelem hogy ez elfog mulni:(
2016. júl. 10. 20:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Átmentem rajta. El fog múlni.
2016. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszt!:)
2016. júl. 10. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!