Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borzasztó amit művelek, mi a...

Borzasztó amit művelek, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nincs jól lakottság érzet, nincs hányinger, csak üres hűtő.. Állandóan eszem, bármit amit eltudtok képzelni és nagyon durva, komolyan megijedek magamtól! Nem tudok megálljt parancsolni magamnak és a legrémisztőbb, hogy nincs se hányingerem, se rosszullétem ennyi evéstől... Mit csináljak, menjek el a háziorvoshoz tanácsért? Valaki volt már hasonló helyzetben?

2016. júl. 10. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen időszakom, probáld meg beosztani a kaját, és nem vicc figyelj oda arra amit eszel(ne tv-z,olvass,netezz közbe)

Ha ez se segit akkor viszont tényleg fordulj orvoshoz/pszihologustol(lehet lelki eredetű is )

2016. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen bajom...próbálj olyan ételeket enni amik nem hízlalnak,vagyis sok gyümölcsöt zöldséget stb. pl: barack cseresznye,meggy,dinnye,ezekből bármennyit ehetsz,és a dinnyétől pl.jóllakott is leszek a benne lévő sok víz miatt! De ha annyira nem vagy ilyen típus,akkor mondom,visszafogottan,csak olyat egyél amibe kevés kalória van! Persze nem tudom,hogy vékonyabb vagy kövérebb alkat vagy,ha nagyon vékony vagy,akkor meg ne törődj vele xd
2016. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sulyod rendben van ?
2016. júl. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mégis mit és mennyit eszel egy nap? Egyébként a megoldás az üres hűtő. De lehet, hogy tényleg valami hormonális bajod van, úgyhogy nem ártana egy laborvizsgálat.
2016. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mióta tart ez?

Rengeteg minden okozhatja. Ha nő vagy és menstruáció előtt jársz, akkor az okozza lehet. De lehet stressztől is, ha olyan típus vagy. Lehet olyanokat eszel, pl gyors felszívódású szénhidrát, ami nem sokáig laktat, 1-2 óra múlva éhes leszel újra.

Okozhatja még ezenkívül több minden is, pl hormonprobléma, ezért jó lenne orvoshoz fordulni. De mióta tart? És miket eszel?

Ha nagyon teleeszed magad, akkor sincs jóllakotság érzésed? Eszel főtt kaját is? Bocsi ha sokat kérdezek, de elég kevés infót adtál meg :/

2016. júl. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!