Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehetséges? Kezd már az...

Ez lehetséges? Kezd már az elején elegem lenni.

Figyelt kérdés
1 hete szedek escitalopramot. Elején semmit nem éreztem, pedig mondta a pszichiáter, hogy az első napokban fájni fog a fejem. Tegnap óta fura dolgok történnek velem. Ki kell kapcsolnom a tv-t mert mindenhonnan jön a hang, és nagyon zavar. Folyamatosan szédülök. Vezetés közben inkább megsülök az autóban, de nem húzok ablakot mert zavarnak a hangok. Zenét sem kapcsolok. 2 órán keresztül képes voltam azon gondolkodni, hogy miért van ennyire közel a plafon a padlóhoz. Ilyeneket azelőtt sosem csináltam. Ez lehet a gyógyszertől? Hagyjam abba? Hívjam fel a pszichológust/pszichiátert?

2016. júl. 14. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, bizony. A gyógyszerek betegtájékoztatójában szokott írva lenni olyasmi, hogy a ritka vagy szokatlan mellékhatások jelentkezésekor értesíteni kell az orvost.
2016. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tzg6 válasza:
Az lesz a legjobb, ha beszélsz egy szakértővel, orvossal. Ha ki is derül hogy nincsen semmi olyan súlyos legalább megnyugszol.
2016. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 chuckyhawk ***** válasza:
ugyan ezek előjöttek nálam csak nem simán csak az eszcitaloprámtol!mellé dobtam más tudatmodosítót.Ha "szedsz" még vmit akár csak hétvégi buliban,lehet azok ütik egymást!
2017. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!