Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS segítség szerintem figyele...

SOS segítség szerintem figyelemzavarom van? Mi lehet egész pontosan?

Figyelt kérdés
egyszerűen órákon át ülök néhány lap fölött és nem bírom megjegyezni, megérteni, mert mindig automatikusan elmegy a figyelmem. nem bírom tovább, beleőrülök! 16 éves vagyok, és eljutottam arra a szintre ettől, hogy már rossz dolgokat fontolgatok, tudom nem a legjobb kiút, de túl sok az elvárás, és nekem még egy oldal megtanulása sem megy, és ez megy minden iskolanap amikor számonkérés van! egyszerűen igyekszek, és próbálom megérteni, de már nem megy a leülök és megtanulom dolog mert fejben sosem ott vagyok!!! mi lehet ez pontosan?? kérlek ne mondjátok hogy lusta vagyok, mert tényleg mindent megteszek, de egyszerűen nem megy!!! nem bírom elkezdeni sem, mert eljár az eszem, nem tudom mit csináljak, örülnék ha kiderülne hogy valamilyen féle figyelemzavar, mert akkor legalább tudnám mit tehetnék ellen valószinüleg!!
2016. márc. 30. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
A figyelemzavarok és még sokféle ilyen jellegű betegség diagnosztizálásához rengeteg tesztet kell kitölteni, vizsgálatokon részt venni, tehát így nem tudjuk megállapítani, hogy mi a bajod, legjobb lenne ha kivizsgáltatnád magad.
2016. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!