Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Történt veletek olyan, hogy...

Történt veletek olyan, hogy kihagyott az agyatok?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok pl. hogy egyszer indultam haza az állomásról és más irányba indultam tovább a kereszteződésnél, mint amerre szoktam, de ezt csak jóval később vettem észre. Út közben ocsúdtam fel, hogy hát én meg mit keresek itt, és körül kellett néznem, hogy merre tovább. Az sem volt teljesen rossz irány, csak többet kellett bandukolnom. Maga az érzés volt inkább furcsa, hogy nem emlékeztem mi történt az állomástól elindulva addig a pontig, és nem értettem ,hogy miért nem tűnt fel, hogy nem jó irányba haladok. Este elmeséltem a páromnak, és bevallotta, hogy nála egyszer teherautóval történt ilyen munka közben, hogy nem emlékezett hogyan került innen oda. Arra ment amerre kell, csak kiesett a közben lévő út. Valószínűleg ilyenkor is figyel az ember, csak valahogy utólag kiesik az emlékezet. Nem szívunk semmit, mielőtt ezzel jönnétek :-)
2016. júl. 18. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan vagy, hogy nagyon gondolkodsz valamin, ami miatt a külső dolgokra nem figyelsz oda. Gondolom ilyen típus is vagy nem?
2016. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt már velem is hasonló, néha elkalamdozik az ember agya, talán nagyon belemrülünk ilyenkor a gondolatainkba.
2016. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vot ilyen is :) De ami durva nálam az az amikor elkezdek valamiről beszélni és elveszítem a fonalat és se kép se hang. Ez is előfordul, persze nagyon ritkán. Gyerekkoeromban pl. rengetegszer volt, hogy megtanultam egy verset, itthon 6-szor elmondtam és feleletkor leblokkoltam, a vers felénél semmi nem segített, hogy folytasam,még a nevvem se tudtam volna megmondani olyan blok jött rám. Nagyon durva és félelmetes, gőzöm sincs mi okozza ezeket az agyi kikapcsolásokat.
2016. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé elgondolkodós vagyok. Szinte teremtek egy másik világot néha magam körül. Szerencsére ezt vezetésnél még nem tapasztaltam, ott tényleg nagyon ott tudok lenni. De azért elgondolkodtat, hogy ilyenkor az ember mennyire hagy ki.
2016. júl. 18. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!