Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel megoldhatnám, hogy ne...

Ezzel megoldhatnám, hogy ne keljen többet Pszichiáterhez járnom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ilyennel nem szép viccelödni, de ha azt mondanám a pszichiàteremnek, hogy lezbikus vagyok és bejön nekem ( amugy egyik sem igaz) akkor mondhatja azt, hogy vége a teràpiànak? Nem fizetek neki(TB-s) de nem akarja hogy abbahgyjam màr nagyon sok mindennel pròbàljoztam, a végén mindig sikertelenül. Mennyi esély van rà, hogy elküld màshoz? Mert nem az a célom, hogy hozzà ne kröjen jàrnom, hanem ugy alapjáraton ne keljen.

2016. júl. 21. 13:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mi okból kell pszichiáterhez járnod?
2016. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon egyszerű a téma. Nem kell semmi mar.haságot mondanod nek, hanem egyszerűen nem mész többé és ennyi. Nem fog utánnad szaladgálni, elhiheted.
2016. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ mi a bajod. Ha ön és/vagy közveszélyes vagy, akkor akkor azért ragaszkodni fog hozzá hogy kezeljenek.
2016. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

A leírásod alapján neked nagyon is szükséged van a pszichiáterre. Nem tudsz helyesen írni, hülyeségeket beszélsz és hazudozol. Eleve megvolt az oka annak, hogy orvoshoz küldtek. Járj csak szépen a pszichiáterhez, és próbáld meg összeszedni magad kamuzás helyett, mielőtt még kárt okozol magadban vagy valaki másban.

Egyébként pedig veled ellentétben az orvos nem hülye, tudni fogja, hogy hazudsz, és azt is, hogy miért. Ha így folytatod, akkor csak azt fogod elérni, hogy be is záratnak egy intézetbe.

2016. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 homo ludensz ***** válasza:
100%

Nekem volt egy időszakom mikor elmaradtam és senki még csak rám sem telefonált hogy mi van velem. Azután én mentem vissza hogy szükségem van az ellátásra. Most 6 perc jut egy TB.-s betegre ez a recept meg az ambuláns lap kinyomtatásához elég.

Azt viszont vedd számításba hogy ha alapjáraton elmaradsz és bárhol bármilyen balhéba keveredsz mindig te leszel a hunyó mert nem kezeltetted magad. A jobbik eset ha csak zárt intézetbe kötsz ki ahol nagyon vegyes a felhozatal.

2016. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És mit csinálsz akkor, ha azt mondja, hogy ő is leszbikus, és te is bejössz neki, találkozhatnánk sűrűbben is ?
2016. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolso:D köszönöm, ezen nagyon jot röhögtem. Nem vagyok magamra se masra közveszelyes csak h lecsillapitsam itt az embereket. Eleztettem eg szamomra fontos szemelyt, marmint ugy h nem lathatom többet....szoval igy kerültem pszichiaterhez. De ne szakitàsra vagy ilyenekre gondoljatok. Amugy visszautasitom h egy kitünö tanulonak azzal jöttök h nem irok helyesen. Bocsanat javitom "kelljen" , ezt az egy szot rram helytelenül. Nem ilyeneket hoznék fel érvnek, az meg h nem irom ki az ekezeteke, hàt üsse kavics. De az ertelmed valszoloknak köszönöm szepen. Persze joba vagyok vele 1,5 eve jarok hozza, mindössze nem tudok megbaratkozni a helyzettel szoval beszolni nem kellett volna, de hat sajnos sok ilyen ember van. Az ilyeneknek külön segitseg kene.....
2016. júl. 25. 12:04
 8/11 homo ludensz ***** válasza:
75%
Kedves kérdező hogy kiírod az ékezeteket vagy sem de én kitudom silabizálni hogy mit akartál ide írni akkor az rendben van. Én gyakorlatból írtam oda hogy mire számíthatsz ha nem jársz a pszichiáterhez. Azt hiszem nem másnak kellene ajánlgatnod a kezeléseket mert az én megítélésem szerint neked is hasznodra válna.
2016. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem vettem magamra, mert nem csak segítene, hanem segít is nekem a teràpia, de pont ez a lényeg benne, hogy hiàba tudom, valami mindig visszafog. És ha, Kedves Vàlaszoló, te kritizàlhatod az íràsom, nyugodtan írhatom azt, hogy vissza kéne venned az arcodból. Bumm....
2016. júl. 25. 12:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kell taktikázni, kitalálni dolgokat, ha nem akarsz menni, egyszerűen nem mész többet.
2016. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!