Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akkor is lehet adhd-m hogy...

Akkor is lehet adhd-m hogy nem vagyok mozgékony?

Figyelt kérdés
már egy ideje szörnyű figyelem/koncentrációzavarral küszködök. régebben semmi problémám nem volt, de most már képtelen vagyok figyelni, amikor olvasok valamit, többször is el kell, hogy megértsem, és nem tudok megjegyezni szinte semmit. gimnáziumban vagyok, és az azelőtt 5ös jegyeimet borzasztóan lerontja, pedig hajnalokba nyúlóan tanultam, de nem tudom megjegyezni, és minden percben elmegy a gondolatom. amikor utánanéztem hogy miért lehet hogy képtelen vagyok koncentrálni találtam meg ezt az adhd-t, és teljesen igaz rám, kivéve a mozgékonyság. olyan szinten rám is igaz, hogy folyton babrálnom kell valamit, és mindig pattog valamin az agyam, de nem ugrálok meg futkározok amikor nem kell, sőt amikor kell sem nagyon. igaz most az egyik oldal nem említi a fizikai mozgékonyságot, a másik igen, nem tudom most akkor mi a helyzet. szerintetek?

2016. júl. 27. 02:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Drogozol esetleg? Nyáron egyébként nem tudom mit kell ennyire tanulnod, de ha majd szeptembertől beindul az iskola és nagy lesz a tanulási hanyatlásod, akkor menj el a háziorvosodhoz, ő majd megmondja merre tovább.
2016. júl. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem drogozok. persze tudom most nem kell tanulni, csak szeretném tudni hogy mi lehet mögötte, mire vissza kell menni a suliba. amikor a kötelezőket olvasom is többször kell elolvasnom az oldalakat, mert nem értem mi van odaírva, szóval eléggé zavar még nyáron
2016. júl. 27. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!