Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már nem egészséges? Ez...

Ez már nem egészséges? Ez személyiségzavar?

Figyelt kérdés
Szóval elég zárkózott vagyok és úgy érzem az a legjobb ha elkerülök minden társaságot, van úgy hogy ha ismerős is a társaság akkor is, nem mondom hogy ez nekem így jó. A másik meg az is szokott lenni, hogy ismerősnek nem is köszönök, mondjuk azt hozzáteszem az ismerősők se szoktak mindig köszöni, én meg akkor úgy vagyok vele akkor minek is. Nem is merek túlságosan ismerkedni, nem tetszene ha úgy ismernének meg, hogy én egy csendes ember vagyok, mármint az a túlságosan csöndes, nem is tudok igazán huzamosan ideig beszélgetni. Betegesen zárkózott vagyok, társaságba is esetlen vagyok. Nem tudom ebből sose fogok kijönni? fogadjam el, hogy így elbasztam az életem?
2016. júl. 29. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen nem fogsz tudni változtatni szerintem
2016. júl. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:( ez rossz hír, nem tudok így élni
2016. júl. 29. 23:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus az ilyen problémán jó eséllyel tud segíteni, szerintem egy próbát megér ha tényleg ennyire zavar a helyzet.
2016. júl. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
18f
2016. júl. 30. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!