Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan, hogy félelem...

Létezik olyan, hogy félelem allergia?

Figyelt kérdés
Ha félek, kétségbe esek vagy tehetetlennek érzem magam, nagyon piros, foltos, viszkető kiütések jönnek ki rajtam egy pillanat alatt. Általában a kezem, karom, vállam, hátam, és van hogy az arcom is kiütéses lesz, sokszor fel is hólyagosodik. Kb másfél éve szenvedek ezzel. 2 hónapja vizsgaidőszakban hasmenésem is volt a félelemtől. Ez létező betegség? Hallottatok már félelem allergiáról?

2016. aug. 2. 23:15
 1/1 anonim válasza:
Én még semmi ilyesmiről nem hallottam, de mikor nekem volt egy nagyon stresszes időszakom, én sem bírtam enni, mindentől hasmenésem volt. Szerintem a félelem váltja ki ezeket benned, az egészségeden is meglátszik, hogy mentálisan hogy vagy, félsz-e. Én mindig akkor leszek beteg, amikor lelki problémáim vannak, gondolom ez is hasonló eredetű. Biztos nagyon rástresszelsz a félelemre, emiatt lehetnek a gondok.
2016. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!