Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félelem valami iránt. Reális?...

Félelem valami iránt. Reális? (allergia stb) részletek:

Figyelt kérdés
Utobbi időben elég stresszes élet élek ill pánikbeteg is vagyok de ezekkel mind idáig jól megbírkoztam de mostanába olyan fóbiák jöttek rám amit nem értek pl: félrenyelés illetve allergia.Most inkább a legútobbi érdekel pl:veszek egy pezsgőtablettát akkor már egyből attól félek, hogy allergiás leszek pedig nincs is ráírva hogy okozhat esetleg amire rávan írva ara is hogy 10000 ből is egynél kevesebb, hogy ez most mitől lehet illetve reális dolog de ugyan így vagyok néhány más dologgal is. Amúgy csak por és rovar allergiám van de az is inkább csak kiütés szerű vagy ahol történt bedagad de ilyesmikről nem tudok.Építő jellegű kommenteket megköszönöm.

2014. dec. 9. 16:17
 1/2 A kérdező kommentje:
2014. dec. 9. 16:46
 2/2 anonim ***** válasza:

A tudattalan más rendszerben (asszociatív módon) gondolkodik, a logikus kérdéseket meg sem érti.

Nézd meg, érdekes:

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo

2014. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!