Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy bulimiás vagyok?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éve vagyok evészavaros, évekkel ezelőtt anorexiával diagnosztizáltak, kórházban is feküdtem. Viszon olyan 1 éve kialakult nálam a bulimia. A pszichológusom tud róla, de a szüleim nem és előtte én is szeretném tisztázni velük, hogy mi a helyzet. Rettegek, és félek a reakciójuktól. Nem tudom hogyan mondjam el nekik, nagyon izgulok. Kérlek segítsetek.

2016. aug. 7. 00:07
 1/5 anonim válasza:
100%

Anya,Apa! Szeretnèk nektek egy fontos dolgot elmondani, ami nem igazán jó. Kèrlek, ne rèmüljetek meg. Bulimiás vagyok. Tudom, hogy ez egy nagyon megrázó tèma, de szeretnèm, ha segítenètek nekem túllèpni ezen az állapoton. Egyedül nem megy viszont közösen igen.

Sok sikert! :)

2016. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd el nekik feltétlenül, segiteni fognak. Eddig is nyilván mindenben segitették a gyógyulásodat. Hány éves vagy? Borzasztó, hogy öt év alatt nem sikerült kimásznod ebből az evészavarból.
2016. aug. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy menni fog! (: A szüleid az első sokk után meg fogják érteni, és neked is.sokkal könnyebb lesz! Szurkolok Neked!!! (K.voltam :D)
2016. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2

Átlagos gyógyulás 7 év... ezért kell mindent megtenni, hogy senki ne csússzon bele.

Kérdező: Tudják mi a helyzet, szeretnek, féltenek, biztos tudni akarnának róla és támogatni téged, úgyhogy ne félja reakciótól és mondd el nekik.

2016. aug. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én más lelki problémával küzdök, de nekem a pszichiáterem segítségével sikerült végre nekik megmondanom. Én 5 évig húztam, ami csak rontott a helyzetemen.
2016. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!