Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mit tennétek, ha kiderülne...

Ti mit tennétek, ha kiderülne egy szerettetekről, vgy családtagról, vagy feleségedről, férjedről az hogy daganatos és lehet meg fog halni?

Figyelt kérdés
Egy ilyen hírt hogy lehet elfogadni, feldolgozni, mit lehet az érzlmekkel kezdeni? Amikor a társad bíztatnod kéne és pont hogy te vagy a gyengébb és mindig sírva fakadsz? Ti mit csinálnátok és hogyan? Hogy lehet erősnek maradni és józanul godolkozni?
2016. aug. 8. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra gondolnék hogy nekem kell az erősebbnek maradnom (vagy legalább annak mutatni magamat) mert a pozitív megerősìtés/ támogatás segíthet a gyógyulásban. Ha lenne egy rákos szerettem valószinüleg mindig ott lennék mellette és erősnek mutatkoznék. Őket nagyon segíti az ha törődnek velük. Ha azért írtad ki mert ilyen problèmája van valamelyik ismerősödnek akkor üzenem neki hogy gyógyuljon meg minél hamarabb :)
2016. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, egy ismerősöm van ilyen helyzetben, de én is voltam ilyenben, nekem édesanyám halt meg daganatban :( De amikor jön a sírógörcs, nem tudsz ellene mit tenni, jönnek a könnyek, nem lehet megállítani. Én tudom hogy miről beszél, mit érez, tök váratlanul tör rád a sírás, olyan az egész, mint egy rémálom és várod mikor ébredsz már végre fel. Hogy legyen így erős az ember? Én mindig elrejtőzve sírtam ki magam és szonyat nehéz volt úgy összeszednem gyorba magam, hogy anyu ebből semmit ne vegyen észre.


Még vár rá néhány vizsgálat az illetőre, de gyanús, hogy daganat, mert neki két hozzátartozója is ugyan ebben halt meg :/ Nem tudom az imerősömnek mit is mondhaténk igazából, van egy közös pici lányuk is. Ha a férjét elveszíti nem tudom mi lesz velük és ezt hogyan dolgozza fel, én nagyon remélem, hogy nem lesz ebből baj és tudnak valamit csinálni, műtét, gyógyszerek, csak ne haljon meg.

2016. aug. 8. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!