Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vannak hangulatingadozás...

Miért vannak hangulatingadozásaim ilyen mértékben?

Figyelt kérdés
Egyszer öngyilkossági gondolatok utána meg pozitívan gondolkodok tudom hogy az öngyilkosság nem megoldás.De néha örülök hogy a tizedikre költöztem abban a városban ahol továbbtanulok mert onnan levethetem magam nyugodtan ha úgy akarom.Gyakorlatilag csak azért nem ölöm meg magam mert félek hogy tényleg pokolra kerülök miatta. Pedig én ezt nem akarom elhinni mindenkinek joga van választani ezt pedig senkinek nincs joga eldönteni helyettem.Rabszolgának érzem magam és nem hiszem hogy ez változni fog.
2016. aug. 10. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Velem is szokott ilyen lenni.. akkora ürességet érzek magamban néha, hogy ugyérzem jobb lenne mindent itt hagyni és véget vetni ennek a szemvedésnek. Én otthagytam a munkahelyem, mert habár jol kerestem, elég sokat bent kellett lennem és sok volt a stressz is.. megprobálok külföldön élni majd és élvezni az életet. Egyébként a pokol hülyeség, mindez emberi kitalácio, ettöl félek legkevésbé.. valoszinübbnek tartom azt, hogy vagy megszünik minden, vagy ujászületünk.. vagy pedig halálunk után a felsöbbrendü lények közé kerülünk vissza. (Idegenek, ahonnan mi is jöttünk.. az emberi testet önként vállaltuk, hogy leteszteljük, a lelkünk be lett zárva emberi testekbe, amiket olykor nehéz irányitani, mert az emberi test elnyomja a lelki erönket.. ha például az egyik emberi testben magasak bizonyos kémiai dolgok, amik az idegességgel állnak kapcsolatban, akkor nehéz lesz irányitani a testet, mert alapbol hajlamos idegességre, vagy ott az autista test, azt végképp nem tudja a lelkünk irányitani gey izonyos zint elett, mert az a test hiányosságai miatt majdhogy teljesen irányithatatlan.. Olyan ez, mint valamilyen gép.. az egyik jo, könnyen irányithato, de amelyiket nehezebb irányitani és hibásan müködik.)
2016. aug. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!