Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért török szét vágok falhoz...

Miért török szét vágok falhoz dolgokat? Miért érzem úgy hogy ideje lenne már meghalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van 2 kisméretű családi képem képkeretben. Ezek fényképek a családomról mind kettőn rajta vagyok velük. Nagyon szeretem őket, soha nem szoktam veszekedni velük. De vannak néha bekattanásaim. Ma délelőtt ültem az ágyon és megint előtört belőlem meg fogtam a 2 családi képet és ököllel szétvertem a képkeretek üvegeit a képkeretet összetörtem a 2 fényképet néztem egy darabig majd már zokogva széttéptem apró darabokra. Általában ki tőr belőlem valami ilyesmi néha a tapétacsíkot szaggatom le vagy az étkészletet töröm össze. Ezek után zokogok sírok percekig. Úgy érzem meg jó lenne meghalni. Nem akarok öngyilkos lenni mert nem akarom tönkretenni a családom életét azzal hogy megteszem meg amúgy is félnék tőle. De jó lenne ha este lefeküdnék reggel pedig nem ébrednék fel. Legalábbis ezt kívánom.

24 éves vagyok állandó munkahellyel már 3 éve, jó fizetéssel. Saját lakásban egyedül élek Budapesten. A családom vidéken van. Férfi vagyok.


2016. aug. 12. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hiányzik egy kedves, vidám, szelíd barátnő.
2016. aug. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen hisztérikának nem lesz barátnője, első.
2016. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hogyne lenne - indíts udvarolni kérdező.
2016. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De most komolyan azt gondoljátok hogy a dühkitörésekre az a megoldás hogy legyen csajom???
2016. aug. 12. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:
igen
2016. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem változtass egy nagyot a kényelmes életeden.

Menj ki vidékre lakni és tölts minél több időd a szabadban, végezz fizikai munkát és figyeld a természetet.

Mondj le a jó fizetésedről és élj inkább szerényebben, de egészségesen.

Nem viccelek, egyre többen ezt fogják tenni.

2016. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem hiszti, ez dühkitörés. Nem szorongsz véletlenül? A dühödet vezesd le sporttal! Fuss, például!

Persze nem ártana kideríteni, hogy mi okozza, még mielőtt elharapódzik a dolog.

2016. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!