Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Néha hallucinálni szoktam,...

Néha hallucinálni szoktam, annyira félek. Valami bajom van?

Figyelt kérdés

Pár hete kezdődött az, hogy néha ilyen fényeket látok. Mint mikor valaki a tükröt úgy tartja, hogy a Nap fénye visszaverődjön a tárgyakon. Ilyet 2-3 alkalommal láttam. Megijedtem, de azt gondoltam biztos hogy van rá magyarázat.

Aztán utána történt, hogy néztem az ágyam melletti asztalon a laptopomat este lefekvés előtt, és ilyen nyomtató szerű hangot hallottam egy pillanatra. A szobámban nincsen nyomtató.

Most meg állandóan azt hallom, minta rezegne a telefonom. Rezgőre van állítva, ha valaki ír akkor rezeg. Sokszor hallom, hogy rezeg de mégse írt senki és nem jött semmi értesítés....


Annyira meg vagyok ijedve, hogy skizofréniám lesz vagy valami. Anya szerint az okozza, hogy összevissza alszom, van hogy keveset, van hogy többet, van hogy 22 órakkor alszom el, van hogy hajnal 3kor.....

Nagyon félek, szerintetek mit csináljak?

Stressz, szorongás okozhat ilyet??



2016. aug. 17. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Kialvatlanság, stressz, sok bajt okozhat.Akár ilyet is.
2016. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csapd ki az segíteni fog ;3
2016. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kialvatlanságtól lehet.
2016. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen kialvatlanságtól is lehet,amikor depressziós voltam,éjszakákat sírtam végig,még reggel is,úgy mentem gyakorlatra,és egy idő után kezdet az elmém játszani velem,nevettő hangokat hallottam,éjszaka pedig valaki mindig mellém ült és azt mondta ha megfordulok megfog ölni,tudtam hogy képzelödöm,de nagyon féltem,de volt amikor vörös szemű valamik figyeltek az ablakomban,rossz volt,még se vagyok skizofrén
2016. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kialvatlansag, stressz, epilepszia is okozhat ilyet.
2016. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!