Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges hogy az öcsém...

Lehetséges hogy az öcsém depressziós? Vagy mi baja van?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kommunikálni sem lehet vele...egész nap nyomkodja a telefonját, ki sem mozdul a lakásból 2 hete, nem megy sehova, jóformán alig csinál valamit. Hozzá sem lehet szólni, ordibál hogy hagyjuk békén, meg minek vagyunk itt..egyszerűen elviselhetetlen, folyton azt ordibálja h miért nem lehet őt békén hagyni..nyár elején normális volt, aztán bekattant és ilyen lett..régebben is voltak már hasonló dolgai, de most rosszabb, mint volt. ma is orvoshoz kellett volna elmennie, kivizsgálásra, oda sem hajlandó, arra hivatkozik hogy "ő rosszul van". mit tegyünk? hogy lehetne őt ebből kirántani?
2016. aug. 18. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát bizony én is ilyen vagyok, csak nekem a rossz kedv mellé még jött kényszeresség, a sok egyedüllét nem tesz jót a léleknek. :(
2016. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!